Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen “mondvacsinált” indokot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen “mondvacsinált” indokot találjak ki hogy eltudjak menni a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Most jönni fognak a “Milyen ciki” “Milyen gáz vagy” megjegyzések de nem érdekel.


Tippeket szeretnék azzal kapcsolatban hogy mivel nagyon bejön nekem a nőgyógyászom (IGEN) szívesen randiznék vele. De egyenlőre máshol nem tudok vele összefutni csak a rendelőbe .. És elszeretném kezdeni a “jelek adását” neki.. Így el kéne hozzá mennem. (TB-s rendelésről van szó nyugi nem fizetek neki😂) Viszont nincs az ég világon semmi bajom se. Mégis milyen olyan “probléma”val fordulhatnék hozzá ami reális? De nyilván nem lebukós..hogy a semmiért mentem. 😅 Szeretném làtni. Szóval mit találjak ki? Szerintetek?


Köszi ha segítesz és nem kicikizős értelmetlen bunko kommentet írsz😀23/L



2022. ápr. 7. 08:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik közösségi oldalon nincs fent?
2022. ápr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Éves rákszűrés volt már egy éven belül? Mondanám, hogy fogamzásgátlót írass fel, de akkor meg azt hiszi, van párod...
2022. ápr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha fent van valahol, jelöld be, sokat elárul, visszajelöl e, ha nem, mert nem jelöl vissza pácienseket, akkor valszeg, nem jössz"úgy"be neki
2022. ápr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Fent van a Facebookon megtaláltam a profilját. Viszont ős régi képe van kint. És látszik is hogy nem használja egyáltalán. Persze egy próbát megérhet. De pont úgy néz ki az a facebook profil mint amibe egy évbe egyszer lépnek be. Instagrammon vagy más közösségi platformon nincs fent. Ebből a szempontból eléggé “zárkozott” pedig 27 éves. Fiatal ő is.
2022. ápr. 7. 08:18
 5/23 anonim ***** válasza:
7%

Fúj sztem undi egy olyan pasi aki napi szinten csoffadt pinákban jár.

Mondd azt, hogy elmúlik a mensid (megvan rendesen) és utána 2 napra rá elkezd pecsételődni és hogy ez volt zsinórban 3x

2022. ápr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Én is inkább #3 ötletét tanácsolnám.


Plusz lehet, hogy nem lenne képes összejönni a betegével (még ha nem is vagytok szorosabb beteg-orvos viszonyban)

2022. ápr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Mi baj a válaszommal? 5 voltam.

Itt gykn olvastam hogy vki így járt

2022. ápr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
#7 Az, hogy elküldik majd további kivizsgálásra kitalált problémával az amúgy is elszart egészségügyben.
2022. ápr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te meg nézz szét, hogy van-e másik profilja. Az én nődokimnak is kettő van. Egy kifejezetten a páciensek számára és egy magán célra.
2022. ápr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem páciensként kezdeményeznék, az úgy tényleg elég gáz. Facebook, vagy "véletlenül összefutni".
2022. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!