Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális dolog ha egy pasi 36...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ha egy pasi 36 évesen az édesanyjával lakik és ezért nem vihet fel magához barátnőt?

Figyelt kérdés
2007. dec. 31. 12:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
85%

Én nem mondanám, hogy nem normális, mert nem ismerjuk a korulményeket, bár mindenképpen furi kicsit.

Lehet, hogy a ő 'a mama pici fia' vagy annyira konzervatív a nő, hogy nem engedi meg, hogy lányokat vigyen fel. Vagy talán a pasi kényelmetlenül érezné magát, ha otthon lenne kozben az anyja is.

2007. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom kicsi a lakás és ez lehet a gond, de mindenképp fura, mi az hogy nem vihet fel senkit? nem akarok ítélkezni, de itt valami nagyon gáz.
2007. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Elgondolkodtatő a helyzet. Egyáltalán, miért nem találta meg ez a pasi élete párját a 36 év alatt??? Szerintem nem csak az akadályozta ebben, hogy anyukájával alkik. Szerintem anyuka nagyon magához köti ezt a férfit. Biztosan minden nőben talál hibát és addig mesterkedik amíg a kapcsolat megszakad. Lehet, éppen ezért nem akarja a férfi, hogy felmenj hozzájuk. Nagyon kell neked ezt a férfit szeretned, és végtelenül sok türelmed kell legyen, mert ez a helyzet tényleg húzós kicsit.
2007. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Minek ezt ragozni?

Nem normális, az biztos.

2007. dec. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Hát elég furcsa, de erről csak is a pasi tehet! Miért nem áll a talpára és költözik el? Szerintem "megszokta" a jólétet, anyuci főz, mos, takarít rá, melyik agglegény adná fel ezt?
2008. jan. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom milyen nemű vagy, de a válaszom nagy része akkor vonatkozik rás ha lány/nő vagy, és a 36 éves férfi (kiszemelt)pasid.


Egyetértek az előttem szlókkal, de még egy dolgot hozzátennék. Biztos, hogy ennek a pasinak nics barátnője/felesége? Bár nem egy 36 éves férfi él az édesanyjával, de nekem az is megfordult a fejemben, hogy ezzel takarózik. És mivel nem vihet fel magához senkitezért ezt nem tudod meg soha.

2008. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
NEEEEMMM NORMÁLIS! Keress gyorsan mást, mert így hamar az őrületbe fognak kergetni!!
2008. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Hát eléggé vad!

Az én baráti társaságomban is van egy hasonló korú srác, akinek ugyanilyen az anyja, hogy nem enged lányokat a közelébe, nem mer előtte cigizni, de legviccesebb az volt, hogy nem engdte el egy esküvőre, mert egy másik városban volt a "kisfiú" még annyit sose vezetett egyedül!

Szerintem az ilyen embereknek pszichológusra van szükségük!

Egyébként jó gyerek, meg úgy nincs vele gond. Nem is értem miért hagyja, hogy az anyja úgy viselkedjen vele, mint egy 15 évessel.

2008. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ez egyértelműen kamu!!! szerintem is nővel lakik!
2008. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
68%
Kérd meg a pasidat hogy csak egyszerr mehess föl hozzá...Kicsit kémkedj a telefonjában.Deritsd ki és ne élj bizonytalanságban.Itt valami bibi van.
2008. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!