Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok de adódnak pár bonyodalmak?

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe azt hiszem szerelmes vagyok, csak van pár bökkenő pl: az hogy ő szerelmes egy másik lányba és nekem sír úgymond hogy most mit csináljon csak a lány nem szereti viszont. És persze ott van még a legjobb barátnőm is aki szintén szerelmes belé de ezt csak én tudom szóval most mit csináljak? mert elég bonyolult ez az egész?
2010. szept. 15. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudok rá válaszolni, de először mindenképp tanulj 1 kicsit magyarul..
2010. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"adódik pár bonyodalom" - helyesen magyarul

Próbáld meg megszerezni a pasit, persze megtartva a női öntudatodat és méltóságodat, legyél szebb, szexibb, gondoskodóbb, mint a másik lány, aki nem szereti, ha neked sír, akkor bizonyára van vmilyen lelki kapcsolatotok, erre építhetsz, te vagy a mentsvára, sokat adhatsz neki, ez vonzó.

a legjobb barátnő: lehetőség, hogy megbeszéled vele, hogy figyi, nekem is nagyon tetszik, ha és szeretnék vele járni, remélem, ez nem áll útjába a barátságunknak, aztán ha mégis útjába állna, a lány versenyre kelne veled, akkor mérlegelj, hogy melyikük a fontosabb.

2010. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
minusz 1 "ha" a 2. mondatból, bocsi
2010. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

miért kel mindig leoltani a kérdezőt? semmi sem kötelez a helyes írásra és ink a kérdéssel foglalkozzatok nem mással

és a válasz nem nagyon tudok segíteni XD volt nekem is ilyen de már sajna nem emlékszem:S

2010. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
off: szokás mondani h nem mindegy h csapba sz*rsz v sz*rba csapsz...de látom a felháborodás valódi okát:)
2010. szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Hat ez picit bonyolult...de ha ennyire megbexeltek mindent, akkor igen bizik benned, es gondolom te is benne...szerintem megprobalhatnad h majd ugy kozelits meg egy temat h vegye eszre h erzel iranta vmit...es majd hatha osszejosztok...s ha a jelenlegi baratnojevel nemmukodik neki a dolog akkor annak nagy a valoszinusege h nemlesz folytatasa...a baratnoddel meg bexeld meg, hallam mit szol hozza h te is szereted a sracot...de szerintem ugyis neked van a legnagyobb eselyed...Udv

20/F

2010. szept. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
19.07-es csavo vagyok, erdekes h enis nagyon hasonlo helyzetben jarok...van egy baratnom, de en ugy erzem h nemnagyon jonnek jol ki a dolgaink...kozben nagyon jol megvagyok egy nagyon jo baratnojevel, mindent elmondok neki a jelenlegi baratnomrol...sot, meg vmeik nap talalkoztunk s meg is akartam csokolni, ez vajon rossz otlet volt a reszemrol? o akkor elutasitott mert h ugyebar a legjobb baranojevel jarok...nagyon tetszik nekem es ugy erzem h a baratsag kezd atmenni szerelembe reszemrol, nemtudom h mitevo legyek...de abban biztos vok h a jelenlegi baratnommmel nemfogjuk sokaig huzni...
2010. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lelki szemétládának lenni nem túl hálás szerep. Én mindig leállítanám, ha a reménytelen szerelméről beszél és kifogásokkal dolgom lenne. Előbb-utóbb venné a lapot hogy neked nem jó, ha a másik csajról beszél. Ha rákérdez, mondd meg neki, hogy neked ő régóta tetszik és ez így nem jó neked. Döntse el, mit akar, mert te csak barátságot nem. Ugyanis fiú-lány között nincs igazi barátság, csak haverság, mert egy idő után az egyik fél automatikusan másképp néz a másikra.
2010. szept. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen egyet értek veled köszi a segítséget :)
2010. szept. 18. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!