Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan éljek, ha én tudatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljek, ha én tudatos es realis vagyok vasarlastol parkapcsolatig, de korulottem szinte senki?

Figyelt kérdés
Persze, mindenki ismeri mar hogy photoshop, meg filter, meg mindenkinek van hibaja, kereskedelmi manipulaciok, karacsonyi zene stb. Na de hiaba elmeletben okosak, a viselkedesuk ellentetes vele. A kedvencem az amikor pl. Van egy oskovulet pasi minimal etkezes es lakberendezes, olvasas, buta telo, kirandulas hobbi stb, de amikor csajt kell valasztani, akkor megis a szerinte sminktelen (de valojaban natur sminkes), szerinte atlagos arcu ( de valojaban szimmetrikus, aranyos babaarcu),szerinte korabeli( valosagban tole 6-10 evvel fiatalabb), kismellu ( valojaban A kosar helyett B mellu) stb nőket lesi, kozben puffogtatja a choelo meg egyeb ferfi no kapcsolatos idezeteket, csak a szerelem szamit, belso ertek stb.

2022. ápr. 26. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ön nagyon értelmes ember.


Helyes állítás ez? Nem.

2022. ápr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Eddig hogy sikerült túlélned zord világunkban?

Folytasd!

Közben próbáld magad másfajta emberekkel körülvenni, vagy átnézni azokon, akik szabatosan fogalmazva: hülyék.

Négy évente pont elég róluk tudomást venni.

2022. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En amikor karacsonykor lemegyek a boltba es szol ez a hulye christmas zene, sose erzekenyulok el vagy jovok hangulatba. Az jut eszembe, meg egy jo karacsonyi zenet is ki akarnak hasznalni hogy megfogjanak
2022. ápr. 26. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratula. Buksi simi.
2022. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!