Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felfog tudni egyszer oldódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfog tudni egyszer oldódni mellettem ?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy lánnyal (24) igazából sokat beszélünk facen és telefonon is, sok témánk van de élőben valamiért nem megy neki a beszélgetés. 3x találkoztunk, azt látom rajta hogy nagyon nagyon szerelmes és nagyon zavarban van ami miatt ha mondok neki valami látszik, hogy alig tudja össze szedni a gondolatait és a végén kinyög valamit amiből túl sokat nem lehet tovább beszélni stb.

Elvileg előző barátja megcsalta nagyon keményen és az azelőtti is. Gondolom ez valami önbizalom probléma.

Beszélgetés közben is sokszor nem hiszi el vagy vissza kérdez, ha bókolok hogy pl "nagyon csinos vagy" vagy "Szimpatikus vagy" stb akarámi és vissza kérdez hogy " tényleg? meg mondja hogy szerinte nem ő nem szép stb"

Egyébként így előzetesen is nekem is nagyon bejön tényleg azt mondom számomra külsőleg 10/10 ideál és egyébként nagyon jó lelkű és tényleg belsőre is telefonon keresztül minden okes csak egyszerűen élőben nem akar feloldódni úgy mint telefonon, Ne értsétek félre nekem ez nem olyan nagy probléma, sőőtt nagyon is tetszik,hogy ezt váltom ki belőle és emiatt én is csak jobban vonzódok hozzá mert érzem hogy szerelmes stb és amúgy én is szerintem simán az lennék..



2022. ápr. 27. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Vagy csak duplán akarja hallani a bókot. Ilyen visszakérdezéstől nekem szekunder szégyenérzetem van.
2022. ápr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, akit két előző kapcsolatában is megcsaltak, elhiszem, hogy önbizalma, pláne külsőre vonatkozó önbizalma a béka feneke alatt van. Szóval ez nem valami kisgyerekkorból hozott komplexus, hanem egy felnőttként összeszedett probléma, ami, ha türelemmel közelítesz hozzá, valószínűleg oldódni fog.
2022. ápr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tud kommunikálni veled üzenetekben, így nagy probléma nincs, szerintem ez pont olyan dolog amit az idő képes lesz megoldani.
2022. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De simán jöhet gyerekkorból, nagyon sok lány későn virágzik ki, vannak kifejezetten csúnya kislányok, akik tinédzser korban vagy még később elképesztő változáson mennek keresztül, biztos ti is ismertek ilyen lányokat. Ilyenkor viszont annyira beég a rút kiskacsa énkép, hogy nem biztos, hogy olyan könnyen felülírja néhány bók.
2022. ápr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
Tudod, kérdező, minél jobban bejössz a lánynak, az annál nagyobb zavarban lesz, és annál kevésbé tud egy értelmes mondatot összekalapálni. Szóval akár örülhetsz is.
2022. ápr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Így vagyok vele én is, csak azért kérdem mert még a 3. randi után is ilyen

most lesz a 4. kiváncsi vagyok milyen lesz mert nagyon sokat telefonaltunk probáltam oldani a feszkot benne stb :D hátha

2022. ápr. 28. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!