Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek és Urak! Hogy reagálná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek és Urak! Hogy reagálnátok, ha egyszer csak ott teremne mellettetek az ideálotok?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, minden férfi és nő fejében van egy kép arról, milyen lenne egy tökéletes partner. És ha ez az illető pl. az utcán odalépne útbaigazítást kérni, vagy a vonaton mellétek ülne(vagy bármilyen hasonló szituáció), mit éreznétek? Gombóc a torokban, esetleg áll leesik és koppan a földön? Volt már valakivel ilyen, esetleg olyan is, hogy utána kapcsolat lett ebből?

2017. febr. 17. 22:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem jönnék be neki, tehát semmit nem tudnék tenni.
2017. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Beparáznék,mert azt gondolnám, hogy még nem állok készen ehhez a találkozáshoz..így valószínűleg elszalasztanám a lehetőséget :(
2017. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ideál nem létezik. Tetszett már alacsony vörös hajú zöld szemű lány is annyira mint egy nagyon magas szőke kék szemű mert mindkettőben volt valami különleges ami megfogott.
2017. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"Beparáznék,mert azt gondolnám, hogy még nem állok készen ehhez a találkozáshoz..így valószínűleg elszalasztanám a lehetőséget :("


Pacsi :D Régen én is ezt csináltam volna. De ha tényleg itt lenne szerintem rávetném magam :3

2017. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A legrosszabb ***** válasza:
51%
Nincs ideálom, ugyanis nem vagyok annyira begyöpösödött, hogy a külsőt illetően olyan tulajdonságokat kombináljak össze fejben mint tökéletesség, hogy annak a női össznép csupán 0,00000000001%-a tudjon megfelelni. Nem vagyok olyan hülye, mint a nők igen nagy hányada: szokásos barna szem, barna haj, borosta kombó babapofi, 188 és fél centis magasság, tökéletes testszőrzet, skandináv típusú orr, afroamerikai méretű nemi szerv, lapos segg, tökéletes arányok stb. Elképesztő kombinációkat állítanak össze a saját hülye fejükben, aztán csodálkoznak azon, hogy nem találnak megfelelő ürgét.
2017. febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azt,hogy úgyis nős az illető.
2017. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

Sehogy.

Nekem az ilyesmihez mindig is idő kellett, hogy felismerjem. Tehát egy ilyen nagy lobbanás - hóttidegennel - nálam nem játszik. Valószínűleg pont azért, mert az illető idegen.

2017. febr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha lenne akkor azt mondanám neki "Üdv kedves egész életemben rád vártam"
2017. febr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nincs ideálom. Azzal csak a saját esélyeimet csökkenteném.

Az egyetlen ami nekem számít, hogy magas legyen.

2017. febr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Olyannal még nem találkoztam aki olyan lenne mint az ideálom. Sajnos a nők 95%_a inkább taszít mint vonz. A maradék pár százalékban vannak olyanok akiket mint barát el tudnék képzelni, olyan akivel egy élet minden napján szívesen együtt lennék... olyat még nem ismerek, azt hiszem nem is fogok.Nehezen engedek az elképzeléseimből, álmaimból de realista vagyok, tudom ,hogy aki kéne jó eséllyel nem létezik. Kellemetlen... vagy nem. 😁
2017. febr. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!