Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin mindketten kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mindketten kicsit feszültek voltunk. Emiatt nem akar találkozni. Ez tényleg akkora probléma?

Figyelt kérdés

Neten kezdtünk el ismerkedni. Egy idő után elhivtam randizni.

Első randin mindketten kicsit feszültek voltunk. Egyébként is hideg esős idő volt és kicsit fáradt is voltam. Én olyan vagyok hogy kis idő kell amíg feloldódom. Ez nem azt jelenti hogy meg sem szólalok,mert igazából a randin is több témával kapcsolatban beszélgettünk.

Randi után este a neten megkérdeztem hogy lenne e kedve újabb találkozóhoz,azt mondta hogy furcsa vibrálás volt a levegőben és ő sem igazán tudta elengedni magát.

Leírtam neki amit fent és azt mondta hogy igazam van,tegyük be ennek hogy így sikerült a találkozó,a második tali hátha jobb lenne.

Azonban második randira hívásomat is lemondta,mert sokat dolgozik és kevés ideje van,pedig lassan egy hónapja hogy találkoztunk.


Ez tényleg akkora gond hogy első randin nem tudtuk elengedni magunkat?

Szerintetek tényleg ez lehetett a baj ami miatt lekoptatott a csaj?


2022. máj. 1. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami már ilyen nyögvenyelősen indul, annak semmi értelme.
2022. máj. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. Én sok évig úgy ismerkedtem, hogy volt valamennyi szociális fóbiám, illetve szorongásaim, gátlásaim voltak. Sajnos így semmi, a legtöbb ember számára ez nem vonzó akkor sem, ha esetleg külsőre tetszenék neki. Ha nem vagy vidámkodó, felszabadult, laza az első randin, akkor felejtsd is el a dolgot.
2022. máj. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A nők egyik legalapvetőbb elvárása, hogy a férfi legyen oldott a randevúkon. Aki szorong, vagy keresi a szavakat, az sajnos szinte biztos, hogy nem tud kezdeti vonzalmat kelteni. Nyilván köztetek is ez történt. S ehhez add hozzá, hogy sajnos az első randi után sokkal könnyebb kihátrálni az ismerkedésből, mint a második után. Ha az első randi egyben az utolsó is, akkor egyszerű a történet, hiszen nem tetszettél eléggé. Tiszta sor. De ha egy nő elmegy egy második randira is egy férfival, akkor azzal azt jelzi felé, hogy valamennyire azért tetszett neki. Ez az adott nő sem magától a második randitól fél, hanem a kényelmetlen helyzettől, hogy utána hogyan magyarázkodjon, ha ugyanúgy nem keltesz benne vonzalmat, mint az elsőn. Az ilyen kellemetlen helyzetektől való félelem a nőkben annyira erős is lehet, hogy inkább lemondanak valós esélyekről is.


Én is sokat ismerkedtem a netes társkeresőkön, s az a tapasztalatom, hogy a fentiek miatt a nők általában egy randi után ejtenek, ha nem keltesz bennük a azonnali és egyértelmű vonzalmat. Ha bizonytalanok, inkább le akarják zárni, mint hogy újabb esélyt adjanak, nehogy azután esetleg kellemetlen, magyarázkodó helyzetbe kerüljenek. Sőt: olyanok is szép számmal vannak, akik annyira félnek az efféle magyarázkodástól, hogy már az ismerkedő levelezgetés alapján kiszállnak, ha a levélváltások alapján bizonytalanok. Inkább nem adnak egy randira sem esélyt.

2022. máj. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló élmény volt nekem is a most már párommal való első randi. Én viszonylag oldott voltam, de ő nagyon zavarban volt. Ettől függetlenül adtam egy esélyt a dolognak és egyre jobbak lettek a randik. Ő személyiségéből fakadóan elég zárkózott, de ezt mára elfogadtam.

Elképzelhető,hogy a te randipartnered inkább meg sem akarja próbálni, hogy később ne érezze magát még kellemetlenebbül, ha mondjuk a második randi után szeretne lepattintani.

2022. máj. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, sokszor én sem mentem bele mèg 1 randiba sem, ha ezt éreztem. Minek adnèk esélyt egy olyan dolognak, amit nem akarok?

Én nem esélyként fogtam fel, hanem kolonckènt. Meg az ember egy idő után megfigyeli, milyen érzést kelt benne a másik akár randi után, akár beszélgetéd után. Elképzeli, hogy randira készül, és mit érez, várja-e. Ha nem, akkor totál időpocsèkolás. Én sokszor voltam így és le is zártam, hogy a másik ne támasszon elvárásokat velem szemben egy esetleges második randi után.

2022. máj. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érezte a bizsergést, amit kellett volna, teljesen mindegy mi az oka... A többi meg csak kifogás.
2022. máj. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!