Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye nem probléma hanem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem probléma hanem pozitív dolog, ha manapság egy friss internetes megismerkedés után az egyik fél nem akar állandóan irogatni, hanem találkozni és megismerkedni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 23. 15:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ez nem lenne pozitív dolog. Honnan tudom, hogy találkozni akarok vele és meg akarom ismerni, ha az se tudom, ki az?
2017. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, vagy erre én is nyitott vagyok, hogy személyesen ismerjük meg jobban egymást akár a kezdetektől.
2017. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nekem sokat kell ìrni előtte. Előre el kell magyarázzak sok dolgot. De mivel a korosztályomban nincsenek magányos nők ezèrt kvázi tökmindegy.
2017. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az üzenetek is csak ritkák. Viszont minden alkalommal benne van & és el is mondta hogy jó lesz ha végre tudunk majd találkozni többet & megismerjük egymást jobban. /eddig egyszer találkoztunk-véletlenül/


Nekem furcsa mert nem találkoztam még ilyennel, én is eléggé rávagyok kattanva netezésre. Eleinte úgy éreztem hogy nem akar semmit. De a találkozás után elgondolkodtam, hogy mi van ha inkább jobb ez, mert nem az a neten szépeket irogatós mint manapság a legtöbben.

Volt már olyan ismerkedésem ami neten kezdődött, 1-2 üzenettel, de a folytatásban csak személyesen találkoztunk. És jól működött.

Volt olyan is ami szintén neten kezdődött, azzal a különbséggel, hogy az első találkozóig és azután is amikor tehettük 0-24-ben chateltünk.

Talán csak ezért furcsa nekem ennyire ennek a pasinak a hozzáállása. És nekem is megkell szokni hogy ne neten éljem az életem.


Vélemény?

2017. nov. 23. 15:28
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Én csakis a személyes ismerkedés híve vagyok. Ha képek alapján és 1-2 napi írogatás után tetszünk egymásnak, akkor mire várnék? Beszélgetünk hetekig, aztán kiderül, hogy élőben nemis jövünk be egymásnak? Nem húznám az időt felesleges chatelgetéssel, plusz én imádok randizni, elvisznek étterembe, meghívnak erre-arra, beszéletünk egy jót...sokkal jobb időtöltés, mint a chatelegetés :D

21L

2017. nov. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Akinek probléma a találkozás, az csak szórakozik, nem akar valódi kapcsolatot.
2017. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én most ismerkedni kezdtem innen egy nővel. A korai találkozás híve vagyok, ő is. De mivel 100 km-re él, nyilván jó előtte kicsit chatelgetni, mielőtt randizunk. Telefonon még nem hallottuk egymást, a napokban megtörténik és, ha minden igaz, hétvégén eljön a randi.
2017. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Én is utálom azt, hogy neten leirkálunk mindent és amikor személyesen ott vagyunk, akkor már túl sokat tudunk egymásról, és esetleg már kitárgyaltunk olyan lényegesebb dolgokat neten, amit egyébként azért személyesen illene, hogy lássuk a reakciókat stb.


27/f

2017. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Bár sose ismerkedtem neten, nekem ez pozitív dolog lenne, sose láttam értelmét hetekig chatelgetni meg üzeneteket váltani, amikor egy találkozásból úgyis sokkal több minden kiderül, mint a neten keresztül. Mondjuk én chatelni kapcsolatban is utálok, semmit nem ad hozzá az emberi kapcsolatokhoz.
2017. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

Köszönöm.


Magamon kell változtatnom.

2017. nov. 23. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!