Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ti összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti összejönnétek olyan pasival, akiről azt mondták, hogy fizetős nőkhöz jár?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy pasival, aki rendesnek tűnik, udvarias, társaságban kicsit félénk. Viszont van egy másik srác, aki jó barátom, szerintem teszek is neki, és ő azt mondta, szerinte XY k.rvázni jár, mert panaszkodott neki, hogy nincs pénze megcsináltatni az autóját, és mivel egy helyen dolgozunk, csak más szektorban tudom, hogy viszonylag nem keres rosszul. Azt is tudom, hogy még a szüleivel lakik, nem iszik, nem drogozik, de most elgondolkoztam, mert eddig jót feltételeztem róla. Ti hinnétek a jó barátotoknak, vagy lehet, hogy egyszerűen féltékeny? Az állítását nem tudta tényekkel alátámasztani, de most nem tudom, merjek-e így esélyt adni bármire. Elég tapasztalatlannak tűnik egyébként a srác, sokszor zavarban van, ezzel nincs is gond, de ha olyan nőkkel van, akkor félek a dologtól, nem szeretnék betegséget kapni, vagy hogy engem is tárgyként kezeljen (nem tudom miért gondolok ilyenre attól, hogy valaki fizetős lányokhoz jár, de ez bennem van, hogy talán nem tudna úgy szeretni, mint aki nem jár. Fogalmam sincs, hogy miért gondolom ezt). Adnátok így esélyt a dolognak?

2022. máj. 1. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Én megismerném. Nem látsz az életébe, nem tudod mikre kell költeni. Én nem adnék a srác szavára.
2022. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném tőle, hogy igaz-e. Amennyiben igaz, akkor én nem járnék vele. 40N
2022. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs pénze megcsináltatni a kocsiját = k*rvázik?

Akkor én is k*rvázok. 😂

+ Méghogy a férfiak nem pletykások és intrikáznak...

2022. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bizonytalan vagyok abban, hogy hihetek-e a jó barátomnak, mert mióta meséltem neki a srácról, azóta változott a viselkedése. Bár próbálja nem mutatni, de rosszkedvű, ha az illető szóba kerül, pedig előtte futólag ismerték egymást, köszönőviszony és pár mondat volt köztük, de akkor nem nyilatkozott róla negatívan, amikor csak munkahelyi dolgokkal kapcsolatban említettem (régen együtt dolgoztak pár hónapig).
2022. máj. 1. 22:02
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Manipulálni akar. Mindkettőt óvatosan kezelném ezután.
2022. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az a "jó barát" féltékeny, és aljas ocsmány módon próbál elijeszteni a másik sráctól.

"Megkérdezném tőle, hogy igaz-e. Amennyiben igaz, akkor én nem járnék vele."

Hát ha tőlem ilyet kérdezne a randipartnerem, különös ha még azt is elmondaná, hogy egy másik srác állít ilyeneket rólam azért, mert nincs pénzem megcsináltatni a kocsimat...na akkor tuti, hogy én sem járnék a lánnyal.

2022. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a barátot kérdezném ki, hogy biztos-e benne. A gyerek nyilván nem fogja kiteregetni a saját szennyesét.
2022. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hatossal teljesen egyetértek, engem ezzel a nő elüldözne. Ez a "nincs pénzem megcsináltatni a kocsit" pedig nettó megalázás, senkinek semmi köze hozzá, a krvás vonalat már nem is említve, ami EBBŐL lett levonva...

Tedd takarékra a "havert", csak el akarja marni tőled a másikat, mert ő nem kaphat meg.

2022. máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, mire alapozza ezt a feltételezést, amire azt válaszolta, hogy látta néha az esti vonattal menni bulizós szerelésben. Erre válaszoltam azt, hogy szerintem ez nem elegendő az állítás alátámasztására (miért ne mozdulhatna ki egy csendesebb, visszafogottabb személy a másik városba?). Azzal próbált érvelni, hogy az ismerősei nem látják női társaságban napközben és ezt biztosan pótolja (a fizetős lányokkal, mert, hogy félénk), és erre megy el a pénze. Vannak kétségeim, eddig nem gondoltam ilyen típusnak, de lehet, hogy jobb, ha talán egyikükkel sem tartok fent még beszélgetést sem. Csalódottnak érzem magam és szerintem az igazság megismerésére nincs sok esélyem..
2022. máj. 1. 22:56
 10/14 anonim ***** válasza:
A haverod jó élettelen, hogy ennyire mások dolgával törődik, más férfiakat(!) kémlel. Szerintem a 90% kamu, amit ő gyárt.
2022. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!