Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ti összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti összejönnétek olyan pasival, akiről azt mondták, hogy fizetős nőkhöz jár?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy pasival, aki rendesnek tűnik, udvarias, társaságban kicsit félénk. Viszont van egy másik srác, aki jó barátom, szerintem teszek is neki, és ő azt mondta, szerinte XY k.rvázni jár, mert panaszkodott neki, hogy nincs pénze megcsináltatni az autóját, és mivel egy helyen dolgozunk, csak más szektorban tudom, hogy viszonylag nem keres rosszul. Azt is tudom, hogy még a szüleivel lakik, nem iszik, nem drogozik, de most elgondolkoztam, mert eddig jót feltételeztem róla. Ti hinnétek a jó barátotoknak, vagy lehet, hogy egyszerűen féltékeny? Az állítását nem tudta tényekkel alátámasztani, de most nem tudom, merjek-e így esélyt adni bármire. Elég tapasztalatlannak tűnik egyébként a srác, sokszor zavarban van, ezzel nincs is gond, de ha olyan nőkkel van, akkor félek a dologtól, nem szeretnék betegséget kapni, vagy hogy engem is tárgyként kezeljen (nem tudom miért gondolok ilyenre attól, hogy valaki fizetős lányokhoz jár, de ez bennem van, hogy talán nem tudna úgy szeretni, mint aki nem jár. Fogalmam sincs, hogy miért gondolom ezt). Adnátok így esélyt a dolognak?

2022. máj. 1. 21:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem fogom a srácnak nekiszegezni a kérdést, hogy jár-e, fordítva nekem ez mocskosmód rosszul esne (hogy csak ismerkedek, de valaki már ilyet feltételez), viszont nincs is senki 3. személy, akitől ezt bizton megtudhatnám.
2022. máj. 1. 23:00
 12/14 anonim ***** válasza:
Én az ismerősöd fantáziái alapján nem ásnám el előre a pasit, adnék egy esélyt a dolognak.
2022. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
En se vennem bele az ismerosod velemenyet, mert ellenerdekeltnek tunik. Nem mondom, hogy tuti ki van zarva, de ezt ebbol megitelni nem lehet. Amugy neki sincs a kezebe semmi a sracrol, par homalyos, osszefuggestelen utalason kivul.
2022. máj. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
77%

Azért amit elmondott a barátod, nem bizonyíték semmire. Nem biztos, hogy hivatásosokra megy a pénz, ha jól keres, de a szüleivel lakik. Lehet, hitelt fizet, gyógyszert, a szüleinek vagy nagyszüleinek vagy testvérének segít be valamiben, fontosabb dologra spórol... de még ha el is szórja a pénzt, ezer más dolog van, amire költheti (sportfogadás, játékgépezés, ruhák, könyvek, számítógépes játékok és alkatrészek, méregdrága gyűjthető cuccok).


Ha téged ez ennyire zavar, akkor ismerkedj vele, és kérdezz rá, hogy milyen volt az elmúlt időszakban a szexuális élete, kb. 2-3. randin, és megmondhatod, hogy félsz a fertőzésektől, azért kérdezed.

2022. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!