Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes-e feliratkozni (még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e feliratkozni (még akar fizetés ellenében is) egy komoly kapcsolatokat ígérő társkereső oldalra, hogy megtaláljuk végre az igazit? Mi az amiben ezek a társkeresők tényleges előnyökkel járnak vs. való életbeli találkozások?

Figyelt kérdés

Hány napi üzenetet érdemes elküldeni, hogy esélyünket növeljük, hogy a szimpatikus tagokból valaki biztosan válaszra méltasson?

Mik a tapasztalataitok ezen a téren?



#randizás #párkapcsolat #társkeresés #komoly társkeresők #Fizetős társkeresés #üzenetküldés társkeresőn
2020. szept. 18. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármire költöd az erre szánt pénzt, hasznosabb lesz.
2020. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Senki sem fog tálcán kínálni neked partnert. Egyébként meg az összes társkeresőkön majdnem ugyanazokat az embereket találod meg. A férfiakat már régen lejáratták az idióta, szexéhes barmok.
2020. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Mindenhol fizetni kell az fbet kiveve.
2020. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem teljesen felesleges és természetellenes módja a pártalálásnak.

Inkább fizess egy társkereső irodának, de ott is részesítsd előnyben, ha van olyan szolgáltatásuk, amikor nagy létszámú programokat szerveznek kötetlen ismerkedésre, ahol nem kell előre eldönteni, hogy kivel akarsz találkozni és ahol van esély úgy megismerni a másikat, hogy semmit se kell egy fotó vagy egy randevú alatt eldönteni. Most lehet, hogy a vírus miatt szünetelnek ezek a programok, de én csak ennek látom értelmét.

2020. szept. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal mindegyik párkeresőn az értelmesebb szolgáltatásokért fizetni kell, én nem sajnáltam azt a havi párezer forintot, a randivonalon találtam meg a feleségem, bár ez évekkel ezelőtt volt, szóval nekem megérte ezt a minimális befektetést.
2020. szept. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem randivonalon 7 (hét) nő válaszolt fél év alatt, kb 80-90 levelet írtam. Ebből kettővel találkoztam (a többi elutasító választ írt), de az egyik valójában nem is akart ismerkedni, a másikkal pedig élőben mégsem találtuk meg a közös hangot.


Elittárson 3 hónap alatt 1 (egy) választ kaptam, egy elutasítást.


Első találkozáson szűk egy év alatt talán 5-7 nő válaszolt, ebből kettő írt egynél többször választ, de senkivel sem jutottunk el találkozóig.


Tinderről némi kihagyással összesen kb 1,5 év alatt egyetlen nővel találkoztam, de szintén nem voltunk túlságosan egy hullámhosszon.


Úgyhogy én köszönöm szépen, le is töröltem magam mindenhonnan.


Nagy igazság, hogy ha megy az ismerkedés, akkor azért mindegy, hogy hol teszed, ha meg nem, akkor azért :)

2020. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, azt gondolom, hogy sok internetes társkereső állítja azt, hogy komoly kapcsolatokat segítik megtalálni, közben meg mindenki regisztrálhat, bármi szűrés nélkül. Azok is, akik csak egyéjszakás kalandot keresnek, vagy csak barátokat...

A másik gond, hogy mivel a nők sokszor rengeteg levelet kapnak, ezek nagyrészét el sem olvassák, vagy ha nem érdekeltek, nem is válaszolnak. A férfiak (és nők is) pedig, ha akarnak akár ezer üzenetet is küldenek bárkinek, csak, hogy valaki válaszoljon. Így az egész "udvarlás" már lényegét vesztetten indul mindkét félnél.

2020. okt. 1. 14:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Én házas vagyok, van stílusom, szilárd egzisztenciám, a megjelenésemmel sincs gond. Én szeretői viszonyra hajtok, de ennél esélytelenebb dolgot én még nem éltem!


Amúgy mit hallok úton útfélen? Gyengék a férfiak, férjként nullák, a feleségek többsége krónikus szexhiányban szenved. A valóság meg az, hogy hazamennek, begubóznak és ennyi.

2020. okt. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha már fizetős, én inkább társkereső irodához mennék, de előtte utánanéznék, milyen értékelések vannak róluk.

A fizetős társkeresők többségéről csak rossz dolgokat hallottam. Pl. Elittársról hallottam sztorikat... egyrészt maga a cég sem korrekt sok téren (volt egy időszak, amikor a Tékozló Homár tele volt azzal, hogy leiratkozás után, jogtalanul vontak le tagoktól tagsági díjakat stb.), másrészt meg hirdetik, hogy mennyire tanult, elit stb. tagok vannak csak fent, akik komolyat akarnak, aztán olyan történeteket hallottam, hogy nem tudom elhinni, hogy olyen viselkedést egy elit, komoly ember levág (taperolás első randin, lerészegedés stb.), meg itt gyk-n olvastam kérdést nőtől, aki elittárson ismerkedett, úgy, hogy ő nem is volt képzett, és egy merő botrány volt a helyesírása és a stílusa is. Sztem tök fölösleges hinni ezeknek a reklámoknak mert úgyis az lesz nekik a fontos, hogy minél több ember regisztráljon és minél több embernek a képébe lehessen tolni a reklámokat, és minél több emberről leakasszák a tagsági díjat, aztán cs.sznek szűrni az embereket.

2020. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!