Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nézegette az adatlapomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézegette az adatlapomat mindig?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, aki kb 2-3 hónapig egyfolytában fent volt a látogatóim között myvipen. Néha együtt mentünk haza suliból, és egyszer felhozta hogy milyen jó az egyik képem, meg hogy mikor készült. Akkoriban volt neki barátnője (akivel jóban voltam) de pár héttel később szakítottak, és ő összejött egy másik csajjal.


Azért nézegetett rendszeresen mert tetszettem neki, vagy miért?


2010. szept. 16. 22:51
 1/9 A kérdező kommentje:

Akkoriban nagyon kedves, közvetlen volt velem. Mindig odajött puszizkodni stb. Mondjuk ő alapból kedves mindenkivel, de lehetett több is mögötte? Ennek már 2 éve. Pont a barátnője miatt, elég elutasító voltam vele akkoriban, kicsit leépítettem....


Néhány hónapja találkoztam vele, de ő a busz elején volt, én meg a végén egy osztálytársammal, és csak intett egyet. Hogyan vegyem fel vele a kapcsolatot? Szerintem érdekelne ez a fiú...

2010. szept. 16. 22:55
 2/9 anonim ***** válasza:
bocsánat, hogy ilyen kérdezek, de nincs fent véletlenül olyan képed, amire tudja verni a farkát?:D
2010. szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A farkályát, az úgy jobban han gzik!

Vagy lehet fokozni, pl a farkályályát!


:)

2010. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem, nincs. Olyanok voltak amiken az arcom volt csak. Illetve egy fürdőruhás volt, de azon csak a vállam látszódott. Az meg nem hiszem, hogy annyira nagy dolog.

Meg amúgysem vagyok olyan típus aki pózolós, félmeztelen képeket rakna ki, hanem inkább a "jókislány" kategória vagyok :D

2010. szept. 16. 23:23
 5/9 anonim válasza:

Szerintem nem sokat jelent, hogy nézegetett, lehet tetszettél neki, de ha akart volna tőled valamit, akkor kezdeményez, nem pedig egy másik csajjal jön össze.

Buszos: ha ő szerette volna veled megújítani a kapcsolatot, szerintem odament volna hozzád, de lehet nem akart zavarni, mert nem voltál egyedül. Esetleg próbáld meg megkeresni az iwiw-en és érdeklődj a hogyléte felől. Aztán a többi vagy kialakul vagy sem...

2010. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tetszel neki tuti azért nézeget.
2010. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Myvip?Az mi?:DDD
2013. ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan akkoriban nem voltál közömbös számára. De két év alatt sok minden változhatott.

20F

2013. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

2010-ben még myvip volt :D Vagyis ez nem is 2010-es történet hanem kb 2007-es :D


De amúgy tényleg tetszettem neki, bevallotta. És össze is jöttünk :)

2013. ápr. 7. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!