Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma estefele megyek a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma estefele megyek a barátnőmmel sétálni és tanácsokat szeretnék kérni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ismerjük egymást de eddig kb csak messengeren irogattunk és ma elmegyünk együtt sétálni.

Még nem csináltam ilyet ezért tanácsokat szeretnék kérni.



2022. máj. 14. 12:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Még nem sétáltál soha?

Az egyik lábadat a másik elé teszed és így tovább!

2022. máj. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Édes Istenem! :D
2022. máj. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyobbakat lépsz előbb utóbb le előződ.
2022. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Esti séta? Az esőben?
2022. máj. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Úgy értem lánnyal nem sétáltam még azt hittem érthető lessz de ha nem akkor elnézést amiért rosszul fogalmaztam
2022. máj. 14. 13:08
 6/30 anonim ***** válasza:
28%

Igen, menjetek nappalfele..tudom este romantikus meg minden, de tegnap olvastam egy cikket hogy egy fickót 4 vertek meg mert meg akarta védeni a barátnőjét a zaklatóktól. Vagy ha mindenképpen este, legyen nálatok önvédelmi fegyver, gázpisztoly, gázspray stb.


Este azért kétesebb alakok járkálhatnak ugye, és akkor kevesebben is vannak az utcákon.

2022. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
lesz 1 sz
2022. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
6 mintha jellemző lenne, hogy emberekbe kötnek bele és vernek meg csak úgy bárhol az országban.
2022. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
48%

8.-ra. [link]


Amiért a libsi oldalak nem írják meg, attól még harc van az utcán.

2022. máj. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

6


Hát nem, de volt amikor este mentem dolgozni, előttem ment 2 nagyon részeg csávó akik szerencsére nem vettek észre. Mikor beértem a munkahelyre, mondta az egyik idős kolléganőm, hogy az egyik erősen combon rúgta..na most merül fel a kérdés, ha mondjuk egy fiatalabb kolléganőmmel futnak össze, mi lett volna. Mert hiába vagyok férfi, engem is úgy vertek volna egy mint állat, és nem voltak cigányok. És nem falunk lakom, hanem városban.


Nem mondom hogy ez általános lenne, mivel fél év alatt 1x láttam ilyeneket, de este sokkal valószínűbb hogy az ember ilyenekbe fut bele, és nincs időpontba rögzítve hogy mikor..lehet hogy soha, de lehet hogy holnap. Ezért kell felkészültnek lenni, és szerezni önvédelmi fegyvert, mert sose tudni.

2022. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!