Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem túl szép lányként érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl szép lányként érdemes megpróbálni egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
Akinek külsőre nem igazán tetszel, de a személyiséged és az összhang miatt adna egy esélyt a dolognak?
2022. máj. 17. 20:56
A kérdező szavazást indított:
Igen, érdemes megpróbálni
Nem, nem fog működni
24 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Reverse engineering?

Meglepne ha tényleg nő írta volna

2022. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
A férfiaknak fontosabb a külső, mint a nőknek. Addig el van veled, amíg nincs jobb, de ha talál egy másik csajt, aki jobban bejön neki mint te, esélyes, hogy lelép. Most is csak azért lenne veled, mert nem talál nálad jobbat.
2022. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Kép alapján jobban meg lehet mondani
2022. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Igen, érdemes.
2022. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

"Akinek külsőre nem igazán tetszel, de a személyiséged és az összhang miatt adna egy esélyt a dolognak?"


Ez inkább úgy hangzik nekem, hogy neki mindegy csak legyen végre valakije.


Na, meg persze kamu kérdés egy férfitől :D.

2022. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noren1989 ***** válasza:
76%
Valószínűleg te leszel a "Ha nincs ló..." sztoriban a szamár.
2022. máj. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha külsőre nem is vagy top 10, de ha valakinek IGAZÁN tetszel, akkor annak mindennek ellenére tetszeni fogsz a külsődért is.


De az ilyet nem mond. Én biztos nem kezdenek vele, ez no comment miért nem.


Egyébként meg velem hasonló dolog történt, de pont fordítva: nem vagyok topmodell, top 10-es, semmi extra, és nem is szoktam a “túl jó” pasikat sem nagyon vonzónak tartani. És nemrég meg pont egy ilyen viselkedik úgy velem, mint egy szende kisfiú, meg sorolhatnám, es nagyon észrevenni, hogy bejövök neki. nem akartam elhinni, mert sokkal jobb csajokat is megkaphat, most sem értem, mit lát bennem.

2022. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%

#7


Próbáld ki aztán meglátod. De majd ne felejtsd el megkérdezni mennyiben fogadtak a haverjaival, mert a fele legalább téged illet ;).

2022. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

8

Szerintem te túl sok betty a csúnya lányt néztél, nem? :D nem tinik vagyunk már amúgy sem.


A pasi egyébként nem gyökér, mint kiderült nagyon is értelmes és rendes. Szóval annyira már ismerem, hogy nem ezen a szinten van.

2022. máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!