Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes megpróbáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes megpróbálni? Elsősorban lányok/nők véleménye érdekelne. A történetem két főszereplője késő 20as korai 30as éveiben jár.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bonyolult (vagy legalábbis annak tűnő) helyzetben vagyok. Adott egy introvertált nem túl jóképű férfi, azaz én. Adott egy korombeli (hasonlóan introvertált) lány akivel hetente egyszer találkozunk, lévén egy sportot űzünk. Emellett messengeren többször beszélünk egy héten, hol én rá, hol ő ír rám.

Eddig elég egyszerűnek tűnik, de most jön a csavar: 5-10 percnél többet nem nagyon tudok vele beszélgetni mert "dolga van" és "mennie kell".

Teljesen összezavar, ha valakire nem vagyok kíváncsi akkor nem írok rá, ha viszont szimpatikus a másik akkor azért néha-néha szánok rá a szabadidőmből...


Kérdésem: Van értelme elhívnom valahová? Csak a "biztosra" mennék rá, mert nem akarom elüldözni sem, vagy soha többet nem látni/beszélni vele.

Vagy van olyan kérdés amivel rá tudom vezetni hogy érdekelné-e a dolog?



2018. jún. 11. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Közös sport után eltudnád hívni valahova, valamilyen indokkal? Pl.: "Hú, kimerültem, úgy beülnék kajálni egyet az xy-ba. Neked van kedved hozzá?"
2018. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Onnan is siet haza sajnos. :(
2018. jún. 11. 20:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor hagyd! Max baratsag. Ezt tapasztaltam már. Rohadt egy erzes.


30f.

2018. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
41%
Szerintem nem érdemes. Egyértelműen lekoptatott többször is, ha nem vetted volna észre. Egyébként meg minek másznál rá? Ő csak egy ember, egy nő, aki veled edz, te meg már egyből azt hiszed, hogy a feleséged akar lenni. Nem, ez nem így működik a nőknél.
2018. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A név kötelez látom.


Nem olvastál elég figyelmesen úgy néz ki. Nem minden edzőtársam szokott rám írni és én sem írok rá mindegyikre. Konkrét lekoptatás meg szerintem nem történt. Ha lekoptatok valakit nem írok rá másnap, hogy "milyen napja volt" és hasonlók...

2018. jún. 11. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát elsőre én is azt mondanám, hogy szerintem ma csak abrátkozik. Hiszen ha bejön valaki, akkor szívesen beszélsz vele te is hosszabban is.


Mondjuk próbálj meg flörtölni vele és figyeld a reakcióit rá. Azt csak le tudod venni majd, hogy esetleg zavarba jön től, netán viszonozza, vagy csak szimplán haveri reakciót ad/nem igazán reagál rá..

N

2018. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

*szerintem csak barátkozik


De ismerd ki kicsit jobban, illetve puhatolózz. Aenki nem fogja itt 100%-ig megmondani, miért csinálja.

2018. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miert ne lenne ertelme elhivnod ha elakarod.

Te itt most konkretan arra vagy szerintem kivancsi hogy mekkora az eselye hogy elutasit, mert lathatoan ettol tartasz. De az baj ha elutasit?

2018. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyu, hívd meg egy kávéra, az nem gáz, hiszen baráti alapon is lehet kávézni. Aztán meglátod, hogy viselkedik,akar-e veled többet is találkozni stb.
2018. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, max nemet mond.

De akkor sincs semmi baj, mert akkor ti valszeg nem egymásnak vagytok teremtve, nem egymást keresitek. Én, hogyha tetszik valaki, akkor szüneteltetném még a hobbimat is akár a kedvéért; pl hogyha minden nap eljárok teniszezni, akkor az egyik napon a héten azt mondanám, hogy 'jó, okés, akkor aznap nem megyek edzésre, hanem akkor találkoznék és beszélgetnék veled' tehát, hogyha másképp nem lehetne megoldani, hogy eltölthessek időt a társaságodban, beszélgethessek, ismerkedhessek veled. Amúgy lehet, hogy ő nem is akar párkapcsolatot, jól érzi ő magát most így, egyedül.

2018. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!