Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes megpróbálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megpróbálnom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, alapból egy önbizalomhiányos srác vagyok, szóval soha nem ment jól az ismerkedés. A munkahelyemre jött két "diáklány"(kb egyidősek lehetnek velem) és az egyikőjük megtetszett. A többi munkatársamnak jobban tetszik a barátnője, nekem valahogy ő jön be. Sokat bújja a telefonját(inkább rengeteget), emellett azt mondják, hogy semmirekellő, vagyis nem igazán érdekli a neki kiosztott munka és nem is csinálja meg úgy ahogyan kéne. Érdemes lenne felé nyitnom? Mindig félek attól, hogy kinevetnek, meg biztos van több srác is aki udvarol neki, miért én lennék közölük a legjobb? Bár lehet ezeket csak én mesélem be magamnak. Nem feltétlen szeretném megmondani, hogy szimpatikus, inkább köszönnék neki és megkérdezném, hogy diákként dolgozol itt, vagy állandós.(nincsen megkülönböztetés, csak kor alapján gondoltuk, hogy azok.)

2018. júl. 13. 10:53
 1/9 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg. :) Legalább megtudod a reakciójából, hogy érdemes e továbbra is foglalkozni vele. Ismerd meg, ne foglalkozz azzal, mit mondtak a többiek. Tapasztalj.
2018. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha egyszer nem kezded el, akkor sosem fogod megtanulni, amit még kellene.
2018. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem csinálja meg a munkáját és a telefonját bújja, szerinted érdemes vele kezdeni? Milyen lehet házi munka terén? Szerintem ezer évig kell neki otthon könyörögni, hogy csináljon már valamit, emellett barmira rendetlen is lehet. Plusz, ha állandóan a mobilt nyomkodja, az valószínűleg kapcsolatban is azt csinálná.

Ha össze is jönne, tuti fél év múlva jönne a kérdés:

"Ki vagyok készülve a barátnőm miatt, a mobilja fontosabb neki mint én, mit tegyek?"

2018. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Veszíteni nem fogsz vele semmit.
2018. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

"alapból egy önbizalomhiányos srác vagyok"


Érdemes realizálnod, hogy nem vagy alapból önbizalomhiányos srác, ez tévedés.


Alapból srác vagy, önbizalomhiányos pedig azért, mert erre az alapra nem épült fel az önbizalom, ami szerzett tulajdonság, és bármikor felépíthető.

2018. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Próbálj meg vele beszélgetni, esetleg megosztod vele az ebédet, vagy viszel neki valami kis édességet.
2018. júl. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nézd, a csajozás olyan mint a biciklizés. az elején nagyokat esel aztán egyre jobban megy. csodát nem kell várni. valszeg bebukod, de nem az a fontos hanem hogy mit tanulsz belőle.
2018. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Érdemes mindenképpen. Amúgy addigis az elhívást gyakorlod, és máskor már nagyobb, több önbizalommal mersz nekifutni, még akkoris, ha ez nem jön össze. És miért ne jöhetne? Ugyanannyi esélyed lehet tán, mint bárki másnak. Meg, ha másnak is jár, hogy legyen barátnője, akkor te is méltó vagy erre. Nem vagy másoknál kevesebb, ezt tudatosítsd magadban. Szeresd magadat; sorold fel a jó, szerethető tulajdonságaidat. Pl kedves, őszinte, segítőkész, megértő, empatikus, jószívű, illedelmes, toleráns, nagylelkű; stb. És pl tudjad magadról, hogy törekszel a tökéletesség , a jóság felé; ezt pl láthatod, ha táncolsz, és megpróbálsz leutánozni egy netes koreográfiát. A tudd magadról hogy jó ember vagy /vagy pedig törekszel a jóság felé, az mehet egyébként a tánc nélkül is; az csak egy ilyen plusz kis segítség, mankó, ha nem megy nélküle. Plusz van csakrakarkötő, aminek a kövei pl önbizalmat adhatnak, a csakrakarkötő az egyben az összes csakrádat táplálja, jó a kisugárzása ezeknek a köveknek; meg a labradorit az is önbizalmat ad, a férfiasság köve; és érezd magad méltónak rá, hogy legyen barátnőd. Van esélyed nála; viszont ha nem próbálod meg, lehet hogy egész életedben azon fogsz bánkódni, hogy "mi lehetett volna, ha... " Tehát hogyha pl kihagyod ezt a lehetőséget, lehet , hogy örökre megbánnád. Ne félj. Férfi vagy, király vagy, aranyos vagy, intelligens vagy, szupercsúcs vagy. Ja és Isten gyermekei is vagyunk mindannyian, tehát minimum félistenek:)
2018. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*Ja és azzal akivel sorsodban együtt kell lenned, azzal úgyis együtt leszel; szóval nincs min parázni.
2018. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!