Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek neki? (kerdesed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki? (kerdesed tul rovid)

Figyelt kérdés

Nem tudom mivel lepjem meg. Én már kaptam tőle tök sok minden apróságot, de még semmit sem vettem neki, de azt mondja nem gáz, mert ő ilyen hogy nem tud anélkül eljönni hogy ne venne valamit. Kaptam karkötőt, ilyen szívecskéket plüssfigurát...stb

Na de mostmár én érzem magam kényelmetlen helyzetben, hogy megint nem vittem semmit....

Nade mit vigyek?

2 hete ismerjük egymást, tehát nem túl régi kapcsolat.

vegyek én is karkötőt neki? vagy mi? gyűrű az korai még szerintem, nyaklánc is, fülbevaló is....

de akkor alig marad valami...

ötletek?

Normális válaszokat kérek! Kretének kíméljenek!


2010. szept. 17. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Hívd el pizzázni,vagy moziba az jó szerintem.

Esetleg a kedvenc zenekarának a cd-je.

2010. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg egy jó póló,vagy alsógatya :)
2010. szept. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sztem menny el egy ajándékboltba nézz szét biztos találsz valami olyat ami árban is kedvező és jól is néz ki.

Én pont tegnap vettem 500 ft-ért egy gyönyörű ékszertartót a barátnőmnek..nagyon tetszett neki :)

2010. szept. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nemet és kort nem írtál...az alapján könnyebb lenne válaszolni.

Bár a válasz így is egyszerű...hülyeség ennyi idő után ennyi mindent venni a másiknak,igazából szerintem nem is normális dolog. Próbáld megbeszélni a pároddal, hogy lassítsatok kicsit, néha meg lehet lepni a másikat valami aprósággal, figyelmességgel, de nem kell túlzásokba esni.

Ha most mindenáron kompenzálni szeretnéd a sok ajándékot,(ha lány vagy) süss neki valami finomat...:)

2010. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pasi vagyok, és ezért gáz, hogy én nem vettem még neki semmit...

Mondtam neki, de azt mondta, Ő ilyen nem tud úgy eljönni hogy nem hoz semmit...

2010. szept. 17. 23:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hét ismeretség után eszembe nem jutott volna sem venni, sem elfogadni valamit. Az jóval későbbi fázis.Hónapoknak kell eltelnie és vmilyen alkalomnak lennie az ajándékozásra, különben nincs igazi értéke és nem is jön igazán szívből. Látod neked is az a bajod, hogy görcsösen viszonozni akarod és gyűlnek a felesleges kacatok. 2 hét után az ember még a másik ízlését sem ismeri igazán. Hívd el kajálni és finoman állítsd le, hogy ne vásároljon feleslegesen. Inkább menjetek közös kirándulásokra, programokra, stb. az többet ér. Hosszú távon az ember mindig az élményekre emlékszik, ami összeköti/kötötte a másikkal. Némelyik tárgyról (ajándékról) meg van,aki azt se tudja kitől kapta.
2010. szept. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, de nem szeretném megbántani!!!! Nagyon nem.

Akkor tehát azt mondjátok legközelebb hívjam el fagyizni, vagy moziba, vagy kajálni?

Vagy inkább vegyek neki valamit....Én is korainak tartom ezt még...de mindegy.

Nagyon szereti az ilyen kis plüssfigurákat, azt említette, lehet hogy nézek neki valami olyasmit...

2010. szept. 18. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!