Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire biztonságos első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos első alkalommal beulni a pasi kocsijába? Túlságosan paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy félek a férfiaktol. Mindig a legrosszabb történetek, hírek, sorozatjelenetek jutnak eszembe az első randik gondolatán. Na most a férfi akivel ismerkedek kitalálta, hogy menjünk el kirándulni. Van egy tó tőlünk fél órára, ott éttermek, nagyon tetszik az ötlet, de elég furi lenne ha azt mondanám, hogy külön kocsival megyünk és ott tali. De ha azt mondom, hogy a városba igyunk meg egy kávét akkor is evidens szokott lenni, hogy a másik el akar jönni értem, amitől én mindig félek, pedig sose volt még rossz szándék mögötte. Munkahelyemrol ismerem egyébként, szóval nem idegen, de ezt még nem tudnám igazi ismerettsegnek nevezni. Reális a félelmem vagy velem van a baj? Ti be szoktatok ülni első randin a másik kocsijába?
2022. máj. 20. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alap, hogy első találkozáskor olyan helyet választunk, ahol mások is vannak. Cukrászda, (nem üres) park, kávézó... Ki-ki önállóan megy a megbeszélt helyre. Igen, két kocsival, ha mindketten kocsival mennek. Ha viszont nem teljesen idegen az illető, merthogy kollégák vagytok, akkor lehet kicsit lazítani az óvatossági szabályokon. Úgy csináld, ahogy neked jó!
2022. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, ha egyáltalán nem ismerem csak mondjuk internetrol akkor nekem is alap, hogy nem ülök be. Én is úgy gondoltam, hogy ha már valamennyire ismerjük az illetőt.
2022. máj. 20. 22:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Még csak olyan randin voltam életemben ahol már ismertük egymást a másikkal. De mindig bennem volt ez a félelem hogy randi keretein belül más lesz az illető. Soha nem az adott személy ellen szólt ezt, mindig ez van bennem valamiért.
2022. máj. 20. 23:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Múlt hétvégén felszedtem egy csajt egy szórakozóhelyen.Ő beült a kocsimba és hazamentünk :)
2022. máj. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Irracionális félelem, ha őket személyesen, és régebbről ismered.

Egy kolléga akivel egyébként minden nap találkozol biztosan nem fog kellemetlen helyzetbe hozni, pont olyan lesz, mint ahogy megismerted!

Hagyjuk is, de ultraciki lenne, ha munkatársról kiderülne bent, hogy egyébként egy bunkó. Hidd el nem ezért lesz olyan, amilyen, nagyon túlgondolod!

2022. máj. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, ahogy te, kérdező. Annyi ilyesmit hallani, hogy szerintem nem alaptalan a félelem. Nekem volt már olyan is, hogy egy kolléga, akivel jóban lettem pár hónap ismeretség után, kettesben maradtunk a munkahelyünkön, és akkor derült ki, hogy mekkora patkány..talán pszichopata is, erőszakos volt, szerencsére jól le tudtam reagálni. Pedig előtte egyáltalán nem tűnt erőszakosnak... Szóval a legjobb, ha óvatos vagy, abból gond nem lehet. Ha ezt nem érti meg, így járt.
2022. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!