Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Második alkalommal álmodom...

Második alkalommal álmodom azt hogy egy sergőn ülök valamelyik barátnőmmel és mindig kiesik belőle én meg sosem vagyok biztonságosan bekötve és az érzem hogy én is kiesek mitől van ez vagy mit jelent?

Figyelt kérdés

2013. szept. 11. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:

A jelenlegi élethelyzetedet hasonlítsd ehhez az álomhoz: úgy érzed, amiben benne vagy/vagytok, abból kiesel te is, és a barátnőd is, nem érzed magad biztonságban. Az, hogy nem vagy bekötve, azt mutathatja, hogy ezen érzésedért leginkább az átvitt értelemben vett "biztonsági öv" a felelős (pl. munkahely esetén jelentheti azt, hogy még csak be sem vagy jelentve, és így a főnököd bármikor kirúghat, a szociális háló pedig nem kap el, és ilyesmik, a pontos megfejtés attól függ, hogy maga a helyzet, amiből kiindulsz, mi is pontosan).

Javaslom, hogy nézz körül a jelenlegi helyzetedben, élethelyzetedben, és keress hasonlóságokat az álmoddal. Nézd meg, melyik barátnőiddel álmodtál már ilyet, mi bennük a közös, és ilyesmik. ÉS asszociálj. Írd le az álmot kulcsszavakban, és írd a kulcsszavak mellé az első gondolatodat, ami eszedbe jut, és úgy próbáld meg értelmezni az álmod.

2013. szept. 12. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!