Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Osztálytársamba voltam szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársamba voltam szerelmes, most 10 év után nem akar találkozni, mert: "Szégyenli, hogy anno a 2x annyi idős, ronda, lúzer tanárunkkal kavart." O.találkozón elég negatívan beszéltek róla a múltja miatt. - Hogy látjátok az Ő és Én szemszögemből?

Figyelt kérdés

Mármint valóban ez zavarhatja, hogy mit csinált anno 10 évvel ezelőtt, és ezért nem akar találkozni senkivel?


Osztálytalálkozón sokan elég negatívan beszéltek róla, amiért a tanárunkkal járt...


Hogy látjátok az Ő és az Én szemszögemből? - Nekem tetszik a csaj, szívesen összejönnék vele. Tényleg zavarnia kellene, hogy anno 10 évvel ezelőtt, mikor mondhatni gyereke voltunk, milyen hibákat követtünk el? (Szerintem mind tettünk olyat, amit ma már szégyelnénk, mégsem hat ki ez a jelenünkre.)


2022. máj. 23. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez rajtatok múlik. Teljesen mindegy mások mit gondolnak.
2022. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold, hogy a mult nem szamit. De szamit. Csak nem ugy, ahogy sokan gondoljak. Attol vagy az aki ma vagy.
2022. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt szabad szerelem , másrészt pancserek gyülekezete.


Kavar a tanàrral ( legtöbb ember elítéli ) és vagy te aki még mindig csorgatja rá a nyàlàt


Saját vèlemèny.

2022. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
"Ez rajtatok múlik." - Nem akar velem találkozni... 60 km-re lakik egy kisfaluban, hát, ha ott véletlenül összefutnék vele, az kicsit beteg lenne :)
2022. máj. 24. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg hagyd békén..
2022. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia én is falusi vagyok. Legszebb emlékem mikor a jány feltűnt az istálló mellett betekerve egy krumplis zsákba.
2022. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!