Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mate1697 kérdése:

Szerelmes vagyok az osztálytársamba lányba de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
17éves fiú vagyok van az osztályunkban egy lány akivel baráti kapcsolatban vagyunk de én közbe beleszerettem és az elmúlt napokban csak rá tudtam gondolni. Ma 2órakór végeztünk a suliban és már most hiányzik, legközelebb meg csak hétfőn fogom látni a suliban ezért elég szomorú vagyok. Nem tudom mit tévő legyek mert most lett vége a kapcsolatának és nem szeretném kihasználni ezt az alkalmat.(Szerintem ő nem tudja hogy szerelmes vagyok belé)

2015. márc. 13. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
mond el, nem tehetsz más csak örlődsz
2015. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Facebookozzatok!
2015. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam megkérdezem hogy holnap nem lenne kedve elmenni valamerre de eléggé félénk vagyok
2015. márc. 13. 21:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Írjál rá, hogy van, nincs-e kedve beszélgetni, ha jóban voltatok magától is mesélhet a kapcsolatáról , hogy mért lett vége és ha okos vagy közelebb kerülhetsz hozzá, mert ilyenkor barátokra szükség van. Aztán rájön, hogy neki is kezdesz hiányozni.
2015. márc. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom elérni sehol sem :c

Telefonon meg nem igazán szeretném felhívni mert az már túl nyomulós szerintem

2015. márc. 14. 09:34
 6/12 A kérdező kommentje:

esélytelen kibékült a barátjával :C

vele meg már 2éve együtt vannak

2015. márc. 14. 16:39
 7/12 anonim válasza:

figyu! lány vagyok. Őszintén ha egy fiú megkérdezné tőlem, hogy nincs e kedvem elmenni valahova vele, egyértelműen kitalálnám, hogy belémesett. Ha akkor visszautasít, ennyi...

Próbáld vigasztalni, de ne nyomulj!

2015. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ma is 2órát vártam vele a buszáig :D

(átszállással lett volna rögtön busza de velem jött inkább)

2015. márc. 16. 18:07
 9/12 anonim válasza:
Ez jó jel.
2015. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tegnap megint össze vesztek és ma elmentünk sétálni,pizzázni :o
2015. márc. 27. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!