Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-40 közti lányok el tudnának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 közti lányok el tudnának képzelni kapcsolatot 22 éves fiúval? Egyáltalán komolyan vennének egy közeledést?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nyilván nekem is elsősorban a velem egyidő lányok jönnének be sőt általában 90%-ban a lány a fiatalabb akár sokkal fiatalabb mert pl 18-20 éves lányok is inkább 30-40 éves sőt akár idősebb férfiakat keresnek.


Mi a helyzet azonban fordítva? Azért kérdezem csak mert egyszerűen korombeli lányokkal abszolút nem találom meg a közös hangot és a szex is emiatt talán nem annyira jó mert hiányzik belőle az hogy ténylegesen kötődnék a másik felé, ha van is valami érzelmi kötelék az elég rövidtávú meg senki nem gondolkozik még csak egy évvel előre sem hanem éljünk a mának vagy lesz ami lesz lesz*rom mert fiatal vagyok élni akarok, buli minden pénteken, a fizetésünk feléljük piára, cigire, kábszerre, dolgozunk azért hogy következő hónapban is dolgozhassunk és minden hétvégén szétcsapjuk magunkat meg egymást lehánnyuk aztán majd sírunk hogy sz*r az élet mert semmi pénzt nem fektettünk akár képzésekbe akár vállalkozásba mert majd lesz valahogy, esetleg apuci eltart aztán jó ez így.


Az első szerelmem volt az egyedüli kivétel de Ő is 27 éves volt én meg 20.


Most pont azért jutott csak eszembe a kérdés mert van egy nagyon csinos fuvarszervező lány akivel minden reggel találkozok munkahelyen, most jött ide, alacsony vékony abszolút fiatalosan öltözködik viszont 34 éves én meg 22.


Eleve felmerül bennem hogy nem e házas vagy nagy valószínűséggel már családja van talán, már lehet túlvolt csomó komoly kapcsolaton míg én egyen se.


De oké lehetne mondani, hogy hát menj oda kérdezd meg, nem ezzel van a gond ezt már szerencsére leküzdöttem az első alkalomnál, hanem hogy egyáltalán komolyan venne engem ha mondjuk el akarnám hívni randira? Nem lenne ciki akár nekem akár őt hoznám kínos helyzetbe vagy azt hinné csak szórakozok vele?


Tök jó lenne ha 30-40 közti lányok meg tudnátok mondani a véleményeteket, hogy egyáltalán gáznak tartjátok e ezt a felállást hogy a srác a fiatalabb vagy nem is izgat egy idősebb lányt akár szexuálisan egy fiatalabb srác mert hogy még nem annyira férfias?


Ti hogyan fogadnátok ha egy 20 év körüli fiú odamenne hozzátok, egyáltalán komolyan vennétek a közeledést?



2022. máj. 25. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Ez tök jól hangzik, de nem tudnám komolyan venni, mondom is hogy miért.

A fiatalabbakról feltételezik azt, mint amit te is leírtál.

A 30 feletti nők, legalábbis aki még nincs férjnél és szingli, jó esetben komoly szándékkal keresgélnek, amiből később lehet család is.

Valljuk be, nagyon kevesen tudják ezt elképzelni náluk jóval fiatalabb férfival, akire stabilan lehetne építeni.

2022. máj. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Csak tőled függ, hogy komolyan venne e. Párom 7 évvel fiatalabb nálam. (én vagyok a nő) De két pár is él a közeli ismerőseim között, akiknél a nő 12-14 évvel idősebb a párjánál. Ha pótanyát keresel, vagy bejáró nőt, mindent neki kell fejben tartani, egyedül szervezni, tervezni, megoldani, akkor nehéz komolyan venni a másikat, kortól függetlenül. Ha TÁRS tudsz lenni az életében, akkor pedig kortól függetlenül te leszel számára az igazi.
2022. máj. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Veled egyidős lány vagyok.

Apróság, de 30-40 között már nem lány, hanem nő.

A korodbeli lányok között is vannak komolyak, tervezők, valószínűleg rossz közegben keresgélsz.

A másik: 30 felett vagy van gyereke, vagy lehet, hogy szeretne. Nem 5-10 év múlva, hanem hamar. Készen állsz erre? Persze, van aki nem szeretne szülni, de valószínűleg ott van a családalapítás vágya benne. Vagy ha már van gyereke, lennél a nevelőapja? Ha ezekre a válaszod nem, akkor pont annyira komolyan vehetetlen vagy, mint neked a 20-as lányok.

2022. máj. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
30 éves nőként írom, nem tudnám elképzelni. Azért sem, mert néhány éven belül gyereket szeretnék, és azt tapasztalom, hogy még a velem egykorú férfiak nagy százaléka sem elég érett ehhez.
2022. máj. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
30-as nő vagyok, nálam fiatalabb srácokkal (ilyen 5+ korkülönbséggel meg főleg nem) sosem kezdenék, mert nem tudnék rájuk férfiként tekintenki. Ennyire egyszerű.
2022. máj. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Akkor nagyjából megerősítést nyert az amit egyébként minden nap látni, itt mindegy lenne az is hogy akár valóban szerelmesnek lennék így valakibe mert ez objektíven nem működik vagy egy amolyan társadalmi tabu.


Még gondolkozok most is azon, hogy hátha megpróbálni nem csak úgy hanem rendesen sikert remélve csoki, rózsa és hadd szóljon csak most már a saját érveim mellett a ti érveitek is ellenem szólnak így meg aztán lehet hogy elhanyagolható százaléknyi eséllyel pont szingli lenne és emelett még kedve is lenne a dologhoz.. a másik esetben meg ez hatalmas bukás lenne nagy önbizalommal belemenni.


Aztán meg minden reggel csak kínosan néznénk utána egymásra egy ilyen.

Még azért pár napot gondolkozok ezen, hátha jön 1-2 olyan válasz ami esetleg alátámasztja az ellenkezőjét.


Őszintén annyiban igazatok van, hogy ha komolyra fordulnak a dolgok még én se tudom mit csinálnék, azt nem mondom hogy nem tudnék támaszt nyújtani mert már most kezdő C-jogsival keresek 380-420-at belföldi fuvarral ha meg majd kimegyek nemzetközizni akkor 600-800 simán, csak amit mondtatok ha például elvált és gyereke van már stb ilyen helyzetekre valóban nem készültem sőt saját gyerekre, házasságra se lennék még most kész az fix, viszont annyira tetszik hogy nagyon megkockáztatnám hátha mégis én leszek a szerencsés és igent mond.

2022. máj. 25. 12:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mit bánnál jobban, ha megpróbálod randira hívni és nem jön össze, vagy ha egyáltalán nem hívnád el?

Persze benne van a pakliban, hogy 34 évesen elvált, van gyereke, vagy szeretne hamarosan, de az is lehet, hogy egyáltalán nem is akar még se családot, se gyereket, semmit, csak ellenni.

2022. máj. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na nem vártam mert pár nap elteltével se lesz más a helyzet. Előző éjjel virágárúsnál vettem rózsát, egy kicsikét azért le kellett vágni belőle mert túl hosszú volt és nem tudtam volna elrejteni, ma reggel meg befele útközben benzinkúton vettem csokit.

Bent megvártam míg mindenki kimegy és amikor már nem maradt senki akkor mentem csak be utolsóként, nem volt most bent más sem mellette az irodában csak ő egyedül.


Odaadtam ugyanúgy a papírokat, elszámoltam közben egy cipzáros szabadidő felső alá volt berejtve a rózsa meg a csoki. Amikor végeztünk akkor mondtam, hogy bocsi még egy valamit szeretnék kérdezni.

Nem bonyolítottam túl annyit mondtam csak, hogy "nem jönnél el velem egy randira?" a kérdéssel párhuzamosan meg cipzár le és rózsa&csoki elő.


kb fél másodperc kellett azért hogy feldolgozza a helyzetet de utána rögtön elmosolyodott meg el is nevette magát kicsit, igazából röviden csak annyi volt a válasz hogy nagyon aranyos vagy de már van barátom meg kérdezte utána hogy ez most honnan jött nekem de hogy amúgy ez most nagyon meglepte, és nagyjából ennyi. utána nekem is már csak kicsit kínos mosoly, mondtam hogy én se tudom egyszerűen csak kedvellek meg hogy ahogy már legelőszőr találkoztunk akkor bennem volt ez és pár napja jutott eszembe hogy megkérdezzem vagy ne. röviden amugy ennyi, utána még kb 1 perc beszélgetés a semmiről hogy egy ilyen után mégse csak "köszi hello" azért megköszönte meg mondta hogy örül neki.


Ennyi volt, mondjuk az fel sem merült egyébkent hogy korkülönbség, tök normálisan kezelte meg láttam rajta hogy eszébe nem jutott hogy én ezt nem gondolnám komolyan annyira határozottan sikerült ezt így egy mondattal odavágni neki.


Már előre félek a holnaptól lehet péntekre kellett volna hagyni és akkor hétfőre talán elfelejti :D

Az a baj hogy én tudom magamról hogy már nem tudok ugyanúgy nézni rá vagy szólni hozzá ezek után hogy ezt megosztottam vele meg bennem van most hogy így mostnő is tudja hogy hogyan tekintek rá, nemtudom most ez így elég bonyolult hogyan tovább mert mégiscsak történt valami.

Ja meg ő előző héten kezdett a cégnél akkor még betanítás alatt más mellett, szóval egy héten belü már kapásból betámadtam őt hát nem tudom mennyire jó ez most így.

Másrészről szerintem hétfőre már az összes sofőr tudni fog a dologról szóval egy picurkát visszacsinálnám mondjuk jó hogy most már tudja csak túlzottan bíztam abban hogy úgyis sikerül és közben figyelmen kivül hagytam hogy erre nagy eséllyel számítani lehetett.

Meg lehet érdemes lett volna előtte megtudni hogy esetleg van e már valakije vagy akármit megtudni róla.

2022. máj. 26. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!