Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 22 éves koromig nem tudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 22 éves koromig nem tudtam összehozni egy kapcsolatot sem akkor a továbbiakban sem reménykedjek?

Figyelt kérdés

Mert ha hiányzik belőlem az ami ahoz kell hogy kapcsolatot alakítsak ki akkor szerintem sosem lesz, nem véletlen nem volt eddig sem sajnos...

Hiába próbálkozom, nem megy. Félek közeledni hozzájuk. Meg nem is találok olyan lányt aki illene hozzám.


2020. jan. 16. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen mentalitással nem is fog senki sem csatlakozni hozzád és te sem fogsz semmihez. MI alapján ítéled meg te magad szerencsétlennek? Soha nincs késő és minden csak egy választás. Ha tudod hogy valami sz*r jelenleg oké fogadd el, de akkor tegyél azért hogy NEKED jobb legyen. Amíg a párkapcsolatot keresed azt mutatod ki a világnak hogy "neked nincs" neked nem jut" itt nem arról van szó hogy te nem vagy szingli és azt kell mondanod hogy neked van párkapcsolatod hanem azt hogy szeresd magad.
2020. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ne reménykedj semmiben, mert a remény a jelen elutasítása, letagadása.


Ellenben ha látsz egy neked tetsző lányt, menj oda, és hívd el randizni. Tedd félre az önsajnáltatást.

2020. jan. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kerdező elutasító... Én beszéltem vele tegnap 2 levél után szó nélkül eltűnt. Megismerem,22 éves panaszkodott hogy nincs barátnője.

22/L

2020. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha csak picsogsz és sajnáltatod magad akkor csak reménykedni fogsz, de kapcsolatot kialakítani sosem. Szerintem nálad kevésbé előnyös férfiaknak is van párjuk, de nem a sültgalambot várják a szájukba és nem magukat ostorozzák, hanem próbálkoznak és tesznek is érte. Ha nem próbálkozol, akkor egy nő sem fog hozzád odamenni, hogy ó gyere majd én szeretlek te kis szegény.
2020. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rockarc ***** válasza:

Eselytelen. Ha igy allsz hozza meg a kovetkezo eletedben sem fog sikerulni.


43F

2020. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó lesz neked az ötlábú asszony.


Már-ki

2020. jan. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Reménykedni lehet, de ha nem teszel semmit érte ne várd a sült galambot.

Én is próbálkozom nő létemre, még sem adom fel. Pedig még sosem volt barátom.

22/L

2020. jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Add fel, én 10 év után feladtam. Ha ronda a fejed, nem vagy kigyúrva, nem vagy gazdag, alfa hím, vicces, vagy nem vagy a társaság közepe akkor esélyed sincsen. jegyezd meg a nők a pénzt és a hatalmat, dominanciát keresik. ha ez megvan nyert ügyed van akkor is ha nem vagy vicces, de alfa hímnek minimum lenned kell, hogy este neked legyen valami...

Ennyi. Minden más olcsó duma.

2020. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!