Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bepróbálkoznál egy foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepróbálkoznál egy foglalt nőnél, ha kölcsönös a vonzalom?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasom itt is, hogy a külsőre-belsőre jó nők már mind foglaltak a 30-as korosztályban, kb. lehetetlen találni ilyen szingli nőt. Ha találnál olyat, aki külsőre-belsőre nagyon rendben van, és még az a plusz is megvan benne, de foglalt, akkor bepróbálkoznál nála? Ha úgy érzed, kölcsönös a szimpátia és vonzalom?

Ha bepróbálkoznál, mégis hogyan? Bevallanád neki az érzelmeidet, vagy fizikailag közelednél felé?


2022. máj. 26. 23:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%

Aki külsőre és belsőre rendben van, az foglaltként rá sem néz más pasira.

Egyébként igen, volt már olyan, hogy kölcsönös volt a vonzalom és foglalt volt a csaj. Értelemszerűen egy ilyen szintű csajt szexnél többre nem használtam, mert csak arra alkalmas. Ilyenbe nem tudnék szerelmes lenni.

2022. máj. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Ha van visszajelzés, akkor oké, de azért csak meg kell majd beszélni, hogy mit akar... meg neked is fel kell készülnöd rá, hogy még ha össze is jön valami, akkor is csak játékszernek használ. Az emberek nem szokták csak úgy feladni az évtizedes párkapcsolatukat. Inkább titokban csalatkoznak, meg ilyenek, temeg gondolom nem ilyenre vágysz, ahol csak máaodik vagy... de persze el is szeretheted őt... mindenre van esély. Csak kockázatos.
2022. máj. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Be.
2022. máj. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ez attól is függhet, hogy mennyi ideje foglalt, milyen a kapcsolatuk, és ez a vonzalom biztosan kölcsönös-e?


Amúgy, ha néha mondjuk megérinted a vállát, vagy a karját kedvesen, a reakciója úgyis elárulja őt. Nagyon durván nem nyomulnék rá, az biztos, ezt nőként írom.

2022. máj. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Olyanoknál sem szoktam, akinek egy mezei ismerős a párja lehetett egyszer. Nincs kedvem kerülgetni egymást és tiszteletlenségnek tartom.
2022. máj. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Azért az élet nem mindig ennyire fekete-fehér, mint itt agyikes univerzumban.


Értem a tartózkodást, és helyes is, hogy az ember óvatos, mert nagy számok alapján ez is a forgatókönyv, amit sejtünk..


De 30 felett, pláne aki házas, az nem fog tudni csak úgy hirtelen dobbantani, és hosszabb a lelki vívódási folyamat is, tehát egyre több mindent kell magunk mögött hagyni, egyre nehezebb búsút inteni a múltnak is..


Nem egy példa volt már rá, hogy 2 foglalt ember is összejött, ss évek óta működik a kapcsolatuk.. Ilyen is van. Ha már nem olyan jó az a kapcsolat, pláne huzamosabb ideig, akkor könynen felnyithatja a másik az ember szemét, menynire is rossz az, amiben van. ÉS minnél tovább van vki egy rossz kapcsolatban, annál természetesebb sajnos ez az állapot..


Egyébként sem az az életszerű, hogy 10 évek után csak úgy szakítanak, legtöbbször már észrevezsnek mást. ÉS ezzel nem azt mondom, hogy meg is csalják, lehet semmi nem történik. vagy lehet mégis, de belül már lezárta és nincsenek olyan érzései a párja felé, akivel mondjuk csak a napi rutin és megszokás, szexmentesség van évek óta otthon..

2022. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

Ha vonzalom van, akkor egyiknek sem kerek a kapcsolata. Nekem amig rendben van a kapcsolat, addig nincs semmifele vonzalom egy 3. személy irant (biztos rosszul vagyok összerakva 😆). Ha meg nincs rendben a kapcsolat, egyszerűbb szakitani és új tiszta lappal inditani.

Amugy jól irták feljebb, tiszteletlenség is valahol egy kapcsolatba belemászni.

2022. máj. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#7. Ugyanígy vagyok. Ha nekem rendben van a kapcsolatom, nem érdekelnek mások. Az előző kapcsolatom halálát például az is jelezte, hogy 5 év után fellángoltam egy harmadik személy miatt, és bár nem történt megcsalás, nagyon szégyelltem magam már a fantáziálások miatt is, amelyek csak a fejemben léteztek.


Egyébként nagyon nehéz igazságot tenni.


Nyilván nem szép más ember kapcsolatába belemászni, de az sem jó, ha így engedsz el valakit, akiért tényleg nagyon odavagy, aztán meg azon rágódsz, hogy mi lett volna, ha. Mindig mérlegelni kell, hogy ez most pillanatnyi fellángolás, vagy tényleg az új emberrel akarsz lenni?

2022. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%
Foglalt emberre nem utazunk. Amúgy rengetegen félre értik a szimpla kedvességet.
2022. máj. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Volt munkahelyemen a Front Office Manager főként a férjes, vagy kapcsolatban élő nőknél próbálkozott be, legtöbbször sikerrel.

Ő 30 közepi, a nők 17-től, 47-ig terjedő korúak (akikről tudok)

Ő nem akart elköteleződést, ha gyerek lett, nem neki kellett gondoskodni róla, az asszony nyűgje, a mindennapi gondok nem rá hárultak. A nők titokban tartották a viszonyt, így egyszerre több nője is volt, akikből csak a kellemes rész kellett és jutott neki.

Mindegyiküknek, akinek viszonya lett vele, megtalálta a gyenge pontját.

Pedig olyan átlátszó volt a szövege, mint az ablak, mégis sorra dőltek be neki. Minden kapcsolatban van hol egy kis nézeteltérés, hol valami vélemény különbség, ezeket lovagolta meg. Sokan meg bedőltek neki.

2022. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!