Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor keressem újra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor keressem újra?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören, egy ideje már kimaradtam a társkeresésből, mert nem volt rá időm, ezért nem vagyok biztos, hogy mostanában hogyan megy ez.

Szóval tegnap voltam randin egy lánnyal. Szerintem jól sikerült, kérdés, hogy mikor írjak rá? Vagy mostanában mi a jellemző, a fiú ír a lányra első randi után vagy fordítva?



2022. máj. 29. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól sikerült, szerintem írj rögtön. Persze nem kell nagyon nyomulni, de ha egy darabig nem keresed, azt fogja hinni, nem érdekel téged. Ne taktikázd túl.
2022. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2022. máj. 29. 16:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Minél hamarabb, különben azt hiszi nem érdekled.


Vagy aznap ha hazaértél vagy masnap reggel.

2022. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!