Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igazságtalanul visszautasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazságtalanul visszautasitottak mivel vigasztalódnai?

Figyelt kérdés
Akár pasi, akár lány, ha elutasitják őket igazsgátalanul (tehát nem "csak úgy" hanem pl. valami hülye indokkal, amit ő okozott, de terajtad kéri számon), és kb. annyi lehetőséget se adott a másik megismerjen, akkor milyen gondolatokkal nyugtatjátok meg magatokat, vagy űzitek el? Sajnos én magamat eszem ilyenkor
2010. szept. 18. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Megkeresem a következő csajt, akinél vigasztalódhatok.

Nem adok esélyt arra magamnak hogy "beleszeressek" egy csajba, mielőtt valóban megismerném.


A k*rva nagy nőcsábászoknak sem azért van mindig csajuk mert minden lány utánuk szalad, hanem mert ha egy elutasítja őket, akkor odalépnek a következőhöz és egyszer majd csak összejön.

2010. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmivel. még abban a percben felejtsd el amikor visszautasítanak!
2010. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne idegesítsd magad rajta. Én csak annyit mondok: Következő!?
2010. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ó igen. Mert az csak úgy jön, csettintésre. Most kérlek ne kezdjetek el olyanokat beirni hogy igyál bulizzál dolgozzál menj könyvtárba, hanem hogy hogyan rendezitek le magatokaban.


Sajnos én erre képtelen vagyok csak úgy

2010. szept. 18. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
DOHÁNYOZZ
2010. szept. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és akkor jobb lesz?
2010. szept. 19. 02:59
 7/7 anonim válasza:
Lehet idiótán hangzik de alacsonyítsd le őt magadban annyira h egy kis féregnek lásd majd röhögj azon h egyáltalán TE ránéztél...nekem még nem volt szükségem de ismerősöm eredménnyel hasznosítja :D
2010. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!