Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a legcélszerűbb viselkedés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legcélszerűbb viselkedés, ha visszautasítottak, de szeretnéd a büszkeségedet megtartani?

Figyelt kérdés

volt egy srác, úgy vettem észre eléggé közeledik, de mikor én is jeleztem neki, hogy bejön, akkor teljesen vissza lettem utasítva. Ezek után tök dühös vagyok rá, és legszívesebben megbosszulnám, ami szánalmas lenne :D. De mégis ez az érzésem...h viselkedjek, h megtartsam a büszkeségem, és úgy érezzem h nem ő utasított vissza engem, hanem nekem nem kellett ő? nem is az érdekel h ő mit gondol(bár sajnos az is kicsit, hanem h én magamban azt érezzem, h ' én jöttem ki nyertesként'

19L


2010. dec. 14. 10:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Tök egyszerű, ne foglalkozz vele! Ne legyél vele durcás (mert akkor látja rajtad hogy bánt a dolog) de kedves se legyél vele! Nézd levegőnek! 23/L
2010. dec. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk próbáld meg, hogy megkeresed egy exed vagy egy komoly barátod aki nem él vissza a helyzettel és rendezd úgy, hogy direkt a srác előtt adjon egy csókot, vagy legyen belsőséges dolog. Akik ismernek biztosan tudják, hogy rendes lány vagy, a srác meg elmehet messzire:)


Esetleg csigázd fel, aztán hagyd ott:) Menj oda hozzá és mond meg neki, hogy ha komolyan nem akar veled járni, akkor lehetne mást, aztán amikor keres, akkor küld el messzire :D Hajrá!

2010. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Nézd levegőnek mert a közömbösség idegesítőbb, mintha vki haragot vagy érzelmet vált ki. Nem fogja érteni, mért veszett el az érdeklődésed lehet, hogy pont attól éled majd fel az övé. De ilyen "casacovákkal" akiket csak addig érdekel egy lány amíg látja , hogy bekapta a horgot, nem érdemes foglalkozni.
2010. dec. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
(bocsánat csajok de feltennék 1 kérdést itt xD) Mért annyira gáz ha vissza utasítanak? ha nem, hát nem. 1 pasit napi többször utasítanak vissza mégse akarjuk megbosszulni. :$ Erre nem tudom a választ :D
2010. dec. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem fogom megbosszulni, mégis ilyen érzésem van. de ez nyilván nevetséges lenne :)csak ahelyett h azt mondanám magamban h nem érdekel, kész vége, sérti a büszkeségem és azt akarom h ő sírjon utánam. A lányok már csak ilyenek, még akkor is ha tudják h ez nem normális, éppen ezért harcolok ez ellen az érzés ellen én is
2010. dec. 14. 10:51
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

"és úgy érezzem h nem ő utasított vissza engem, hanem nekem nem kellett ő?"


Miért akarnád így érezni? Ez önáltatás volna, és saját magadat akarnád átverni. Nézz szembe a ténnyel, hogy visszautasítottak, és rá fogsz jönni, hogy az sem jelent semmit, viszont természetes, hogy fáj. Ehhez viszont hozzá kell szokni.

2010. dec. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én úgy kezelem a csalódásaim, hogy nem tudják mit vesztettek velem, azok akik nemet mondtak. :);) nem én vesztettem :D Én léptem, ő el lökött. :D (remélem ez már jo válasz:$) 14:03 as voltam :D
2010. dec. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Abban az esetben, ha szimplán csak lesz*rod, és jól érzed magad, röviden, felveszed azt a tipikus, megvonom-a-vállam - ha-nem-hát-nem hozzáállást és szép nyugodtan mosolyogsz, mintha soha nem is éreztél volna iránta semmit, nos, előfordulhat, hogy egy idő után bizony elkezd érted sírni... otthon, magában, hiszen a férfiak méginkább féltik az ő hülye kis törékeny kis büszkeségüket. Vagy inkább gőgjüket. De ez már legyen az ő gondja. Ha viszont látja, hogy foglalkozol vele bármilyen formában is, akkor látja, hogy foglalkozol vele. Érted... Sajnos valahogy így működnek a srácok.
2010. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, engem is most utasított vissza egy pasi, de nem érzem azt, hogy meg kéne bosszulnom, vagy, hogy megtartsam a büszkeségem, épp attól tartottam meg, hogy léptem, adtam magamnak egy esélyt, és ez épp elég, ha neki nem kellek, hát nem kellek, és igen nem tudja mit veszít...
2010. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok, tehát volt már egy-két visszautasítás az életemben. De egész jó arányban igent mondtak a lányok vagy éppen nekem kellett visszautasítani. Tehát nem vág földhöz egy visszautasítás. Az bosszant, ha még nem is ismer és úgy mond nemet. De leginkább a lány butasága bosszant, mert megismerni egy másik értelmes embert mindig érdekes.

Ha olyan utasít vissza, akivel egy társaságba vagy helyre járok, akkor egy idő után jelzem, hogy nem gond, nem bántott meg vele. Így van esély rá, hogy még beszélhessünk és szép lassan megismerhetjük egymást és akár változtathat a hozzáállásán. (Nem nyomulok, csak elfogadom a visszautasításával együtt.)

2010. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!