Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Általánosságban a középkorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban a középkorú nők akkor nyitottak új hobbira, nyitnak a másik ízlésére is, vagy csak a saját hobbijuk érdeklik, a másiké nem, ez kicsit "önmagának való gondolkozás" nem?

Figyelt kérdés
Fiatalabb vagyok még, de ha elérem a 30-as kort vajon lesz olyan nő aki nyitott az én ízlésemre, ahogy én is az övéire?
2022. jún. 2. 23:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Így szerintem nem lehet élni, hogy az szeressd amit én vagy nem kellesz...persze a barátnőim ízlését meg zabálom...érdekes nem?
2022. jún. 2. 23:54
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lennének nyitottak? :)

De az biztos, hogy nem mindenki mindenre.

2022. jún. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen még nem gondolom, hogy a középkor eljön!

Amúgy meg miért kellene, hogy átvegye a hobbijaid bárki, vagy te az övét? Ha őt a hímzőszakkör érdekli, te is csinálod, és elvárod, hogy ha szumó-zol akkor ő is csinálja?

Egy párkapcsolat ennél sokkal bonyolultabb, egy sok ismeretlenes egyenlet, ami az elfogadásról szól, a hobbi a 43. nézőpont, és egyáltalán nem baj, ha nem közös.

2022. jún. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért kell az embereket kor szerint bekategorizálni? Ez mind egyéniség függő, nem kor függő dolog.
2022. jún. 3. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én új hobbikra nyitott vagyok, de mértékkel. Olyan emberrel nem jönnék össze, akivel semmi közös nincs bennük és semmilyen közös hobbink nincs jelenleg, mert nekem fontos a minőségi együtt töltött idő, és nem garantálható, hogy élvezni fogom a másik hobbijait, óde nyilván olyan kapcsolatban, ahol van egy közös alap, adnék neki egy esélyt és elmennék az illetővel kipróbálni azt az adott időtöltést.

Meg azért vannak azok az esetek is, amikor 100%-ig tudom, hogy nem fogok rákapni arra az adott hobbira - pl. én nem tudok biciklizni, mert semmi egyensúlyérzékem nincs, többször próbáltam; tériszonyom van és bizonyos szinten a mászástól is félek, így ha pl. vki szabadidejében csak mountain bike-ozni meg extrém sportolni szeret, egyértelmű, hogy nem fogunk összepasszolni.

2022. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már 26 évesen sem vagyok nyitott új hobbikra. Pontosan tudom mit szeretek csinálni, és mit nem.

Nem kell folyton egymás seggében lenni, menjen nyugodtan egyedül ha akar, de pl horgászni, túrázni, uszodába, kreatív festésre, stb tuti nem fog senki elrángatni engem. Nem, a barátnők sem. Viszont nyilván az sem szerencsés, ha semmi közös nincsen. Ezért valamilyen szinten fontos, hogy legyenek passzoló hobbik is alapból.

Az én hobbijaimra meg nem kell nyitottnak lenni, mert nagyrészt olyanok, amiket egyedül csinálok (olvasás, gépes játék). Másik hobbim, hogy sokat találkozom a barátaimmal, ide persze jöhet idővel a pasi ha akar, de nem igénylek amúgy kísérőt.

Tudom, hogy vannak olyan emberek, akik szeretnék új dolgokat kipróbálni, ez tök jó. De szerintem azért akinek van egy kis önismerete, az pontosan tudja, hogy milyen tevékenység az, amit élvezni tud, és melyiket nem. Szóval mindenkinek van egy határ.

2022. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!