Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Ez ilyenkor nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ez ilyenkor nálatok mint jelent? Tetszik? Nemtetszik?

Figyelt kérdés
na szóval.14 éves vagyok. (lány) egyszer találkoztam egy fiúval.nagyon nézett ahogyan csak tudott hogy én ne vegyem észre nézett..ha ránéztem mosolyogott.egyszer oda mentem ránézett a haverjára aztán rám és kacsintott..najó elég sokszor láttam már azóta de mindig nézett..aztán felvettem msn-re elég jól beszélgettünk..de mikor megkérdezte hogy mi akarok tőle??azóta nemis írtam neki..valamelyk nap elment melettem biciklivel de én nem néztem rá(már megbántam,hogy nem köszöntem neki) de a barátnőm azt mondta folyamatosan engem nézett..én telefonoztam..na szóval ez ilyenkor mit jelent nálatok??fiúk:O erős tekintet aztán msn-en mit akarok tőle? bejövök neki??nem?? lécci segítsetek..sok választ várok..:( kösziszépen előre is ♥
2010. szept. 18. 21:49
 1/7 Prímás Lancelot ***** válasza:

csak le akar fektetni..

dobd.

2010. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kamuuu ***** válasza:
Elég bizonytalan gyerek amúgy igen szerintem bejössz neki csak furán fejezi ki ezt a sok nézett néztemet rossz volt olvasni xD szóval jah akarhat tőled valami ;)
2010. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kib*szott félénk a mai srácok csak haverok között nagyarcok:D

Persze nem mindenki!!!!

2010. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

bocsi neharagduj de már álmos vagyok xd

hát igen ezzel énis tisztába vagyok hogy mostanság mindig a lánynak kell kezdeményezni..elsőő..tuti nem azt akarja..

2010. szept. 18. 21:57
 5/7 Kamuuu ***** válasza:
Mi az hogy mindig a lányoknak örülnék ha 1x 1 lány kezdeményezne nekem... mondjuk így se járok sok sikerrel :D:D
2010. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát ő se jönne oda ha oda mennék mégegyszer..csak nagyon nézne..:D nekem kellene oda menni..:D de nemfogok xd
2010. szept. 18. 22:05
 7/7 Kamuuu ***** válasza:
Na hogyha azt csinálod hogy mondjuk nem szólsz hozzá 2-3 napig és nem jön oda lehet hogy olyan félénk hogy azt hiszi nincs esélye és végképp be emozik xD szóval ez rajtad múlik hogy döntesz :D
2010. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!