Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép, társasági lányoknál is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép, társasági lányoknál is előfordul olyan hogy évekig nincs barátjuk?

Figyelt kérdés
Amiatt kérdezem mert az ilyen lányok, kb sosincsenek fiú nélkül. De nem értem hogy hogy tudnak rendes fiút találni.
2022. jún. 5. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Viszonylag ritkán. Általában ha direkt nem akarnak csak akkor.

Van pár ilyen barátnőm, rájuk tényleg tapadnak a pasik.

2022. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Olyan sok van, hogy nincs fix, de a pinájuk akkor is rendesen ki van tömve hetente más által.
2022. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Miért ne fordulhatna? Nem mindenkinek a másik nem után kajtatásból áll az élete szinglin. Nincs mindenki annyira bezsongva, mint itt egyesek.
2022. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Tarsasági lányoknál kétlem. Otthonülőknél a sanszosabb
2022. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Csak saját döntésből. Ha pl. annyira a sulira/karrierre vagy más hobbikra és érdeklődésekre koncentrálnak (akár évekig), hogy direkt nem is akarnak kapcsolatba kerülni.
2022. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

"De nem értem hogy hogy tudnak rendes fiút találni."


Nem fiút találnak, hanem férfiakat. 30-on felül, megfelelő pozíciókban. Az ilyen csajoknak az egész élete meg van tervezve előre, ők elérhetetlenek. Ha elég magas pozícióban vagy, összeszedhetsz egyet.

2022. jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka. Ha alapból nem akar pasit, akkor oké, de ha vágyik egy társra, akkor azt szed fel akit akar.
2022. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En voltam tobb evig szingli. En akartam valasztani,de mellevalasztottam vegig. Tehat akikkel en ismerkedtem (kezdemdnyeztem) ,ok nem voltak vevok . Abbol meg elegem lett,h olyannal jarjak,aki nekem nem jon be.
2022. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!