Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha a randikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a randikat leszámítva nem kommunikálunk?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, minden jól alakult, legalábbis az én szemszögömből. 2-3 hetente szoktunk találkozni, a találkozók között viszont alig beszélünk, mert nem szeret neten vagy telefonon lógni. Én ezt megértem, de nekem ez így kevés. Már említettem neki, hogy nekem ez így nem jó, azt mondta odafigyel majd, de minden ugyanolyan. Nagyon erőltetni se akarom. Hagyjam a francba az egészet, vagy mit lehet ilyenkor tenni? Számíthatok rá, hogy majd közvetlenebb lesz? Kezd elegem lenni ebből a helyzetből.

2022. jún. 5. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy vagy neki a sorban a sok közül. Aztán 2-3 hetente rád kerül a sor. Majd azzal fűzi szorosabbra aki a befutó lesz.

Oké hogy nem szeret írogatni, én sem, meg még sokan nem. De azért mégis na.

2022. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1: Igazad lehet, csak így meg az én kedvemet veszi el. Nem biztos, hogy megvárom, hogy kitalálja, hogy ki lesz a befutó. Bár elengedni is nehéz, mert egyébként meg szimpatikus, de ezzel meg csak magamat kínzom.
2022. jún. 5. 18:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mirol irnia neked. Nem fonodik egybe az életetek. Valszeg kozos elmenyek se sok van.
2022. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3: Akkor szerinted ez normálisnak vehető? Nagy mély csevegésekre én sem vágyom, személyesen jobban szeretem, de azért ha hetente megkérdezné legalább, hogy hogy vagyok, az jól esne.
2022. jún. 5. 18:38
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

Normalis szerintem. Az ures eroltetett tartalmatlan beszélgetéseket en is utálom.

Emlekszem volt egy srác akinek kínomban már azt is irtam hogy mikor mit csinalok a konyhában csak hogy legyen téma mert az igaz hogy ő állandoan rámirt meg hogyvagyozott de témája soha nem volt.

Es akkor beszéltuk azt milyen az idő meg ilyen baromságokat.


Ezeket tenyleg jobb kihagyni. A kontakt ha valoban lesz már a kapcsolatnak tartalma, mert vannak élmenyeitek kozosen vagy ismeritek már egymás haverjait családját életét stb stb, akkor ugyis gyakoribbá válik. És értelmet is nyer.

2022. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Ja es en bele is untam hogy másokat nekem kelljen "szórakoztatni". Azaz unalmában vagy ilyesmi rámír hogy szia es várja a mannát hogy majd en kerdezek regélek mesélek feldobom a napját meg hajtok rá.

Másnap megint megkaptam hogy szia.

Es ennyit.


Ma már helyből ki is szórom az ilyeneket.

2022. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5, #6: Eddig próbáltam is ehhez alkalmazkodni és tiszteletben tartani, hogy ő ilyen. Tulajdonképpen lehet nem is feltétlenül az üres beszélgetések hiányoznak, inkább csak nem tudom eldönteni, hogy vajon tényleg csak az a baj, hogy nem szeret nagyon írni, vagy esetleg kevésbé érdeklem. Ezt meg csak nem kérdezhetem így meg tőle.
2022. jún. 5. 19:14
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem akit érdekelsz, az minimum felhív pár percre akár napi szinten, hogy élsz-e még, hogy vagy, hogy telt a napod. Akit érdekelsz, az udvarol. Ott van melletted, elérhető közelségben. A többi csak rizsa.
2022. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
44%
Ez Verhovina a bázisról.😂
2022. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
2-3 hetente talalkozni egy nagy semmi. Ez a pasi komolytalan. Te jelezted, hogy ez így nem j ó neked. Annira vagy fontos neki, hogy pont semmit nem változtatott. Ebbe ne fektess több energiát. Lapát.
2022. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!