Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka vajon hogy a nő azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka vajon hogy a nő azt kommunikálja nem akar semmit, de másként cselekszik?

Figyelt kérdés

Egy nagyon kedves hölgy ismerősömmel naponta találkozunk, ő azt mondja nem akar tőlem semmit, de közben egyre többször ő kezdeményezi a találkát. Én mondtam neki, hogy vonzódom hozzá.

Már csók és ölelés volt tegnap. Nem tudom mi tévő legyek. Kétségek közt vagyok.


2021. júl. 1. 14:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy neki mi a semmi, lehet, hogy kapcsolatot nem akar, szexet igen. Beszéljétek meg.
2021. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mindig beszélünk kettőnkről de talán mindketten bizalmatlanok vagyunk. Próbáltam egyértelműen eldönteni a dolgot úgy hogy hivatalosan is randira hívtam, de arra sem adott egyértelmű választ. De közben meg történnek újabb és újabb jó dolgok kettőnkkel. Az ismerőseim szerint szivat engem, de én még mindig reménykedem hogy kialakulhat valami ebből...
2021. júl. 1. 14:37
 3/22 anonim ***** válasza:

Volt velem ugyanilyen. A csaj ezt csinálta. Egyetemen.

azt mondogatta, hogy nem akar semmit, de azért együtt aludtunk, kézen fogva mászkált velem, ölembe ült, csókolóztunk, rengeteget beszélgettünk, együtt tanultunk. stb


Közben meg azt mondogatta, amikor elköszöntünk, hogy nem akar semmit. Én meg azt mondtam, hogy "hát persze" és csókkal elköszöntünk...


Na most akkor ezt bogozd ki.


Aztán persze én voltam a hülye, amikor kiderült, hogy tényleg nem akar semmit stb. lefeküdt mással stb.

Nyilván.

Azóta rájöttem, hogy tényleg hülye voltam.

A testbeszéd 70%-ban hangsúlyos a kommunikációban, ezért azt vettem figyelembe. Testbeszéde és cselekedetei azt sugallták, hogy velem van.


Beszéde és szavai azt mondták, hogy nem. Ezért azoknak nem hittem.

De azoknak kellett volna hinnem. Ha egy nő smárol veled, de azt mondja, hogy "de nem vagyunk együtt". Akkor mással is csinálhatja 2 órával utánad. Hiszen nem vagytok együtt.


Hagyd ott. Nem akar semmit. Húzz el, amíg jobban bele nem zúgsz.


Persze nem fogod ott hagyni, mert már belezúgtál.

Mindegy. Majd puffansz és nagyon fog fájni


Ilyen az élet.

2021. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen. Ezt hívják felhőztetésnek. Hülyít, és addigis kihasznál, amire éppen kellesz neki. Én 1-2 hónap után elküldtem anyukájába vissza.
2021. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy szivat, mert akkor nem találkozna veled, lehet, hogy maga sem tudja, hogy mit akar. Most a csók miatt van lehetőséged kiugrasztani a nyulat a bokorból. Az ha beleszeretsz, ő meg szétteszi a kezét, hogy megmondta, hogy semmit nem akar, az nagyon szemét dolog lenne tőle.
2021. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Kriszti válasza:
Akar téged, de azt szeretné, ha te kezdeményeznél .
2021. júl. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Áh... nem gondoltam, hogy ennyi korrekt választ kapok. Teljesen azt érzem, hogy totál jól látjátok mi történik velem. Szóval úgy tűnik annyira nem egyedi az esetem. Attól én is tartok hogy kiderül, hogy mással ugyanígy "kavar"... egyelőre erre próbálok is felkészülni.
2021. júl. 1. 15:56
 8/22 anonim ***** válasza:
3as, én pont ez miatt szenvedek most.
2021. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Amit a 3as írt:

Az ilyen tipusú nőnek sztem nem elég egy pasi. Több kell, hogy elhigyje hogy elég jó másoknak.

Plusz vszinu h tart magának valakit addig amig nem talalja meg a számára megfelelőt...

2021. júl. 1. 16:10
 10/22 anonim ***** válasza:
Ja, hát valszeg ez volt. mindegy... már 4-5 éves sztori.
2021. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!