Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma este irjak neki? :)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este irjak neki? :)

Figyelt kérdés

Sziasztok,


kulfoldon tanulok egyetemen es vege van a covid-nak (legalabbis momentan) es tanulas kozben velem szemben ult egy nagyon aranyos lany. :) Tanultunk szemeztunk, oda-oda neztunk a masikra es amikor elment nehany percre a helyerol en egy kezzel irott papirt tettem az asztalara, azzal a szoveggel, hogy lenne-e kedved meginni velem egy kavet es odairtam a telefonszamomat, nevemet. :)

En ezutan elmentem onnan, mert mas dolgom volt es csodak-csodajara irt is nekem egy 20 perc mulva. Nehany sort irtunk egymasnak, orvosnak tanul es holnap talalkozunk.


Szerintetek mennyire volt gaz, hogy nem akartam ott egy csendes teremben direkt megszolitani es ott hagytam neki ezt az uzenetet?

Ma este irjak neki, hogy milyen volt a napja? :)


Ugy orulok neki, talan ebbol meg lehet is valami. Kulon koszonom a holgyek valaszat.


Legyen szep a napotok, udv Tomi (24)



2022. jún. 9. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Tomi!


Sok sikert kívánok a nőkhöz, és a tanuláshoz is. :-)

2022. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tök aranyos és jó megoldás. Én lányként ebben a szituban örülnék ennek. Sok sikert:)

Majd esetleg mesélj:)

2022. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
És ilyenek járnak egyetemre🤒
2022. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Tomi, szerintem nagyon aranyos volt, de ami ennél sokkal fontosabb: neki is tetszett. Igen, szerintem nyugodtan írj neki egy kedve, barátkozós üzit, ha az eddigi tetszett neki, akkor ez is be fog jönni. Sok sikert!
2022. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!