Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ilyen kevés sapiosze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen kevés sapioszexuális meg demiszexuális ember?

Figyelt kérdés
Többség gerjed arra mit lát azt az alapján jönnek össze.
2022. jún. 10. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Mert a többség számára ezek a dolgok nem a vonzalomhoz, hanem a szerelemhez kellenek. Magyarul ugyanolyan fontosak, csak nem a szexualitásban, hanem az intimitásban.
2022. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Sapioszexuális ez új. Ők bele vannak zúgva Sapi karakterébe?


( https://www.youtube.com/watch?v=U3Hi2-aYSIs)

2022. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Azsetommikezeke?
2022. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
én szapio-demi-heteroszexuális lány vagyok:)
2022. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Én szapioszexuális vagyok.
2022. jún. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de ez nem olyan jó dolog, több tanáromba és idősebb emberbe voltam már szerelmes az intelligenciájuk miatt és hülyének néznek/néztek miatta (#4 megint)
2022. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mert az azonnal gerjedő, fűvel-fával összefekvő elődeink több utódot hagytak hátra, így sikeresebben örökítették tovább a génjeiket, mint azok, akiknek 100 potenciális partner közül 1 volt, akivel működött a dolog, és vele is csak hosszas építkezés után.


Írom mindezt demiszexuálisként, szóval nehogy bántásnak vedd. :)

2023. szept. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!