Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajszik, ha egy kandúrbandi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszik, ha egy kandúrbandi alpha male a BMW-jéből kihajolva így szólítana le: "Kívánatos szexike, velem majd lefexik-e?", attól sexynek éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés
És randira mennétek vele?

2022. jún. 14. 06:41
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
66%
Alfa málé a szöveged csálé. Szánalmas és szar vagy, mint el elázott rajzlap. Leb@$znék olyat, hogy kihullna a fogad.
2022. jún. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Őt idiótának érezném
2022. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
95%

Fúúj. Én is elmenekülnék. Egyrészt nem vagyok macska amire bagzani akaró kandúrok leselkednek, másrészt nem ártana a saját háza táján körülnéznie az ilyen típusú "bmv-s bagzani akaró kandúrbandinak", mert ez ultra necc.


Mi van 44f nem jött be a könyvhét Pesten?

2022. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
84%
Az 5-ös válaszoló egy pasi. :D
2022. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok pasi, csak savanyú fapina sem, aki nem érti a viccet. Én szeretem a kérdéseit és hasonló stílusban szoktam rájuk válaszolni. Komolytalan, viccnek szánt kérdésre eszembe nem jutna komolyan válaszolni és vérig sértődni.
2022. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
84%
Leköpném, undorító
2022. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Hmmm, úgy látszik, a nagyközönség még nem elég érett és humouros a pajzán szövegeim befogadásához!
2022. jún. 14. 13:35
 18/38 anonim ***** válasza:
89%

Kiengedtek megint aplha?


...kar volt

2022. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
89%

15-ös értem. De ha nekem szólt az a jelzö, hogy fapina akkor csak jelzem hogy én speciel nem sértegettelek, csak pasinak véltem a stìlusod.😏 Bàr itt soha nem lehet tudni ki milyen nemu. Ha tèvedtem tévedtem. De tényleg pasi stìlusba ìrtàl. Nem kell védened 44f-et. Ha ennyire izgat akkor randizgass vele. 😄 Miért nem hìvod el egy randira hiszen ezt hajtja màr miota itt ezekkel a kérdésekkel.


Aztàn lehet késöbb kiderül hogy 44f valojaban nö. Pláne ha nem megy el a randira. 😏


A régen D-kosàrnak nevezett kérdezöről is többen irták hogy Balázska nevü pasi kérdezö írta. Hogy honnan vették ezt passz. De én már azon se csodálkoznék ha kiderülne hogy 44f valójában nö vagy egy nök-pasik csoportosulás által kitalált személy. Volt már ilyenre is példa a történelemben hogy unatkozo tini banda talált ki maguknak kamu embert.

2022. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
17-es tini vagy nem 44f.
2022. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!