Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajszik, ha egy kandúrbandi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszik, ha egy kandúrbandi alpha male a BMW-jéből kihajolva így szólítana le: "Kívánatos szexike, velem majd lefexik-e?", attól sexynek éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés
És randira mennétek vele?

2022. jún. 14. 06:41
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=ADZl_S1Slb0


44f ugyanezt csinálja tudatosan vagy sem az nem érdekes, mint ebben a "tudományos kísérletben". Van mikor a gold diggert játsza van mikor a hős szerelmes típust, van mikor a vidéki ahogy ő írja "cowboy csávót" a csujogatásaival, van mikor a vicces csávót, van mikor a vágytól túlfűtött alpha male-t. Ezért írom hogy "színész". De amugy szerintem nem az. Szerepelni szeret az biztos. Most így elgondolkozva lehet könyvhéten is szerepelni volt, vagy a munkájával kapcsolatos. Lehet író, és itt tesztelgeti, hogy mi van akkor ha olyat ír, ami nem tetszik az embereknek.


Akinek volt ideje már közel 2 éve olvasni a kérdéseit az kb. ugyanezeket az elemző konzekvenciákat következtette mint én.



Érdemes megnézni ezt a youtube-os "tudományos kísérletet" , elvileg az autók alapján értékelik a pasikat, de a nők nem az autók alapján értékelik a 10 pasit, hanem kinézet és viselkedés alapján. Két csoport van A és B. És azt is érdemes megfigyelni, hogy míg az A csoportba a golfozáshoz használatos kocsival érkező másképp viselkedő enyhén pocakos pasi kiemelkedő értékelést kap az A csoporttól, addig a B csoporttól drága autóval másfajta viselkedéssel nagyon nem kiemelkedő pontozást.


Illetve B csoport az alpha male-s stílust játszó pasikat mind egytől egyig nagy többség 2 és 3 pontra és 4-5 pontra értékelte. Míg a jobb szélen lévő hölgy tök mindegy hogy nézett ki milyen kocsival jött felértékelte átlagban mindegyiket.


Illetve tök mindegy milyen drága autóval jöttek volt hogy az olcsó autós kapott több értékelést.


De 44f figyelmébe ajánlom, mert vannak itt többfajta típusú "tudományos tesztek", amibe a hölgyek mind egytől egyig beleegyeztek papírt aláírva. Itt viszont ugy tesztelgetsz embereket, hogy megjátszod az illetőt, és közben szerintem csak kíváncsi vagy hogy x időnte egy gold digger pasi típusra milyen értékelést adnak az emberek anonim. Persze a válaszadás önkéntes, de már mindenki tudja ha 44f, akkor kattint, ezt nevezik kattintás vadász kérdésnek. Magyarán 44f sanszos hogy tanult marketinget és reklámot is. :D De az is lehet, hogy tévedek és nem tanult. De vannak olyan kérdezők akik már epedve várják a következő évadot. Ezért írom, hogy tuti tanult a "csávó" reklámot és marketinget.


Azért tettem idézőjelbe a csávó szót, mert igazán nem tudjuk, hogy a második kromoszómája x vagy y. És ne vedd sértésnek 44f, mert nem sértésből írtam és azt se, hogy E/3. személyben írtam a személyedet.


Egyébként cukik azok a válaszolók akik rajonganak érte, de azért pl. a túlzott rajongás kellemetlen függőséget is okozhat. Erre azért figyelj 44f. :D


Egyébként a világban rengeteg ilyen prank videókat készítettek már, amivel anonim probálkozik 44f.


Üdv egy savanyunak tituált hölgy :), aki nyilván sejti, hogy ezek a kérdések nem a vicc kedvéért íródnak, hanem a kiváncsiság ihlette szociológiailag ki hogy reagál egyfajta férfi típusra vagy ha vicc kedvéért írja a kérdező trolkodva, akkor is ezek a kérdések szociologiailag teszt kérdések tudatosan vagy tudatlanul tök mindegy.


Szociologusoknak jo kis olvasnivalót ad a kérdező, mert nyilván szerintem vannak szociologusok is ezen az oldalon. Biztos kacagva kösziznek neked kérdező.



Ja és én nem vagyok szociologus. :)

2022. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit túlgondolod, utolsó. Szerintem nem teszt, csak félig álmodozás, meg bohóckodás.
2022. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Ramiz ***** válasza:
helló kandúrbandi :D
2022. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

32-es nem gondoltam túl. Csak arra hívtam fel a figyelmét, hogy szociológusoknak simán teszt kérdést csinált a bohóckodásából. 44f több fajta típusú pasit előadott már a kérdéseivel. De abban igazad van, hogy volt amikor bohóckodott. És inkább az álmodozás szó helyett fantáziálás szót írtam volna a helyedben, pláne a pajzánabb kérdései.


Az írói stílusa amugy nem 40x-es hanem inkább 20-as.

2022. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Eközben 44/F biztos nevet magában, hogy a gyakorin kész "legenda"lett belőle 😂 Kommenteket olvasva, olyan mintha ő lenne a Mikulás , senki se biztos benne, hogy létezik e egyáltalán, vagy hogy hány éves...

Bár egy 65 éves friss nyugdíjas asszony lenne, aki még a menopauza után is pajzánkodik😂

2022. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Örömmel olvasom, hogy legendary statusra tettem szert a gyakori kérdések közösség népe között!
2022. jún. 15. 10:22
 37/38 anonim ***** válasza:
Ez igazán szép eredmény, gratulálok! :)
2022. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen mivel a Mikulás azért megy egy évben egyszer a gyerekekhez. Mivel egész évben a hölgyekhez kell mennie és nem ér rá, mert van mindig bőven havi programja.
2022. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!