Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajszik, ha egy kandúrbandi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszik, ha egy kandúrbandi alpha male a BMW-jéből kihajolva így szólítana le: "Kívánatos szexike, velem majd lefexik-e?", attól sexynek éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés
És randira mennétek vele?

2022. jún. 14. 06:41
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
85%
De miért izgatna? Van humora, viccesek a kérdései, ennyi. Ettől még nem izgat, csak jókat nevetek a kérdései, meg a sok besavanyodott, humort és szarkazmust hírből sem ismerő válaszolón. Hogy ettől engem már férfinak nézel, azt bár furcsállom, de nem zavar.
2022. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
79%
Sztem idősebb pasi ez a 44/F (akár már nyugdíjas is), és csak szórakozik itten.
2022. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
91%
Ha 44f felnött férfi lennél akkor tudnád hogy bizonyos ismerkedési szövegeid ultra neccesek kérdés nélkül is. Lehet, hogy a fap@na jelzot osztogato holgynek ez bejon es vicces. De ez egyaltalan nem vicces mert az ilyen kerdesek a no nem tiszteleset tukrozik flortolo stilus moge rejtve. Tudjuk hogy tesztelgeted a jo nepet mar regota. Csak vigyazz nehogy a fagyi egyszer visszanyaljon a nagy tesztelgetesed kozepette. 😏 Birnam ha egyszer eloben is kiprobalnad es kiderulne hogy az illeto no meg teged is uberel szokarateban. 😄
2022. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Illetve egy bizonyos embertipust mutat be mind no es mind pasi reszrol. A plaza cicak ugranak erre a kigyurt bmv-s alpha male etnikai csavo szovegre.


Szoval szerintem az illeto szerintem szinesz.

2022. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
21-es tovabbra is jelzem hogy az ide iro embereket nem ismered. Magyaran besavanyodott embernek nevezni valakit hiba khm. A masik meg hogy a szarkazmus az nem vicces. A poen na az vicces.
2022. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
#25 de, gyakorizok elég régóta ahhoz, hogy ismerjem az ide írogató besavanyodott, férfiakra nagyrészt gyűlölettel fröcsögő nőket. Az életben szerencsére nem ezt tapasztalom, de itt egyértelműen. Hasonlíts össze pár hasonló kérdést, amelyikben hol férfi, hol női oldalról van feltéve a kérdés, és gyönyörködj a nők többsége által felállított kettős mércében :) Na de az alpha male-es kérdést inkább ne vigyük el ilyen irányba.
2022. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Ühü szoktam látni ezeket a kérdéseket. De akiket te lesavanyu nőzöl azok között sanszos hogy vannak bőven pasik. Ugyanis vannak nőgyűlölő pasik is az oldalon, akik szeretik lejáratni a nőket. Chat-en is mesélte már nekem egy férfi hogy megszívatta egy pasi, aki nőnek adta ki magát.


Én jelzem hogy nem vagyok se férfi, se nő gyűlölő. Csak ismerem már ezt az oldalt, és az ilyen reakciók az emberek nagy többségétől amit 44f kérdéseinél olvasol, az azt jelenti egy mondatban. Hogy nagyon de nagyon fárasztó vagy 44f típusú válaszok.


Hidd el egyik pasi vagy női válaszoló sem veszi komolyan 44f-et. Bár csodálnám, hogy te elhiszed, hogy mi komolyan vesszük 44f bármilyen nemű válaszolót. Vannak vicces kérdései, nos ez nem az, nyilván túlfűti a meleg, hogy ilyen kérdéseket ír, vagy így kompenzálja hogy nem úgy sikerült a könyvhét, ha egyáltalán volt a könyvhéten, de szerintem nem volt ezek alapján, mert szerintem már rég olvasna jó könyvet vagy csajozna vagy pasizna. Vagy lehet úgy sikerült és most kettesben írkálnak. De egy dolog a lényeg, szerintem ha ennyire tetszik neked 44f, akkor támadd le egy randival. :)


Minden válaszoló aki odáig van érte csak a kérdésnél áradozik, de egyik sem mer írni neki. :D


44f meg szerintem játsza az alpha male-t, hogy majd a cicuskának nézett hölgyek majd csak megszólítják. :) Mivel ebben a kérdésben macskának van nézve a nő. Nos lehet Macskanő helyére tenné 44f-et. De ugye az csak egy film. :D

2022. jún. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

"És randira mennétek vele?"


Ezt kéne észrevenni. A többi csak körítés a részéről.


Zöld utat ad, hogy írjatok neki akik annyira áradoztok a kérdéseitől. Nos hölgyeim nőként mondom Jente nénit játszva, hogy tessék elővenni ujjatokat és gépeljetek neki egy randira hívó levelet. :D Ha ennyire tetszik nektek, ne várjátok hogy majd a válaszaitokra megkeres titeket, nem ő nem az a típus. De ha az a típus, akkor legalább ezzel a válasszal ki provokálom, hogy ráírjon arra a válaszolóra aki lesavanyuzott és lefap@nazott engem. :D

2022. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Bár azért legyetek résen, lehet házas és van már 1 vagy 2 vagy 3 gyereke sőt lehet egy tucat. :)
2022. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Ja és tudjuk 15-ös az utánzás a hízelgés egyik legkifinomultabb módja. :)
2022. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!