Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha én kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha én kezdeményezek egy férfinél utána le fog kezelni és könnyű célpontként tekint majd rám? Tapasztalatok? Férfiak, nők?

Figyelt kérdés
Annyira keveset látom kb másfél havi egyszer, hogy úgy gondoltam, nem húzom az időt ilyen bíztatós dolgokkal, ezért odamegyek, megmondom, hogy tetszik és ismerkedjünk, aztán lesz, ami lesz.

2022. jún. 16. 08:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%

Igen vannak olyanok akik aztán kesobb is minden lépesnél azt várják hogy aztán randira is te hivd el te ötletelj te ajánld neki magad fel es még meg is sértődnek majd ha most meg nem lépsz.

Nem veszik át a ferfi szerepet gyakorta azok akiknél már az elején veszi fel a nadrágot a nő.


Es hajlamosak igen lenézni mintha neked nem jutna senki azert pincsizel a pasinak.


És még tapasztalt ferfiak is akiknek pedig tetszenek a vagány bevállalos merészebb karakánabb dominánsabb nők, is megfordulhat az hogy márpedig lekezel labtörlőnek:(


Még nem lattam olyan férfit aki éretten kezeli ha egy nő kezdeményez, de biztos van, nem mondom hogy nincs.

2022. jún. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
En ha csak tarskeren rairok valakire, már ennyibol azt hiszi nyeregben is van:(
2022. jún. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Azt hiszem, a kulcsszó a férfi.

Nekünk sincs mindig hangulatunk ismerkedni és nem is feltétlenül veszünk észre mindenkit akit esetleg kellene. Ha nem egy hülyegyerekről van szó, kezdeményezz nyugodtan, éretten fogja kezelni. Ha meg kisfiú, az hamar kiderül.

2022. jún. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálam még csak olyan lány kezdeményezett akivel szinte lehetetlenség volt beszélgetni. :D

De tényleg, nem is értettem. Ezek társkeresőn voltak. Nagyjából mindig annyival, hogy Szia.

Visszaírtam, megpróbáltam a beszélgetést beindítani, de harapófogóval kellet kihúzni belőlük a szavakat.

2022. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Pasitól függ. Az én tapasztalatom az, hogy ha ő olyan személyiség és/vagy te sem fogod meg annyira, akkor nem fog komolyan venni, max kicsit szórakozik veled aztán ennyi, de ha komolyat is keres és te is bejössz neki, akkor normális férfi csak azért, mert te tetted meg az első lépést, nem fogja direkt szopatni magát a potenciális boldog élet lehetőségének elvesztésével. Én még fénykoromban elég gyakran kezdeményeztem pasiknál, írásban és élőben is, volt, aki lepattintott, volt, aki kihasználta (volna) a lehetőséget, ha már így tálcán kínálom, más meg feleségül vett és csinált nekem két gyereket, pedig nem arról van szó, hogy bármelyiküknél is bármit másképp csináltam volna. Simán csak a férfiak sem egy homogén massza, ahogy a nők sem, és a személyiségüktől, terveiktől, személyes érzelmeiktől is függ, hogy egy-egy megközelítésre hogyan reagálnak.
2022. jún. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Általában a nőknek ezaz egyik kifogásuk, hogy miért nem kezdeményeznek...
2022. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A kezdeményezés az első lépés. Aztán derül ki minden, viszont kezdeményezés nélkül biztos nem lesz semmi. Én örülnék ha kezdeményeznének nálam, de amúgy meg egy kapcsolatcápa vagyok, tehát kicsi esélyét látom, hogy később ő legyen a domináns.
2022. jún. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan pasi, akivel így voltam. Néhány havonta pár találkozás, éveket vártam, hogy történjen valami.

Hát így se lett semmi komoly a dologból, úgyhogy én azt mondom lépj te nyugodtan.

2022. jún. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

2. “ En ha csak tarskeren rairok valakire, már ennyibol azt hiszi nyeregben is van:(”


Öööö… miért, nincs? 🤔

2022. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Nálam (pasi vagyok) kezdeményezni kell, mert én általában félek a visszautasítástól és emiatt inkább nem kezdeményezek.
2022. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!