Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyha ez igaz (lenne), akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha ez igaz (lenne), akkor nekem még miért nincs párkapcsolatom? Az itteni teória (avagy tapasztalatok) mire épülhetnek ezek szerint? N

Figyelt kérdés

Társkeresés, ismerkedés. Általában szeretik lenyomni mások torkán a gyk-n lévő nagy tudású férfiak ezeknél a témáknál, hogy egy nőnek, mennyire könnyű párt találni. Sorban állnak a srácok, nekünk csak rá kell mutatni a „legjobb árura”, közben dúskálhatunk a szebbnél-szebb bókokban, amit a szerencsétlen célba nem ért vesztesektől kapunk, természetesen átlagos vagy az alatti kinézettel is. Kérdem én, hogy ennek a mi a valóságalapja? Mert akárhogyan is, de nem azt veszem észre, hogy annyira kapkodnának utánam, holott nem úgy járok-kelek, mint egy zombi, ha megszólítanak vagy szóba elegyedek vkivel az utcán, akaratlanul is, de fülig érő mosollyal kezdek el beszélni. Szóval még azt sem lehet mondani rólam, hogy életunt fapofával lépek ki a házból, hisz a pozitív kisugárzás meg van. Most vagy ronda vagyok, mint a bűn vagy ez az elmélet, úgy ahogy van, otthon a négy fal között összerakott baromság, amit egy többször visszautasított férfi egyed talált ki, majd kezdett el terjeszteni. Mielőtt még jönne a duma, nem ezzel nem csak én vagyok így, hanem elég sok nő/lány ismerősöm küzd ezzel a problémával, hogy nem talál magának senkit, és még udvarlók sincsenek és ők 100%, hogy nem bányarémek.

Nem értem miért kell, hülyeségeket kitalálni csak azért, hogy megnyugtassuk a lelkünket, hogy „ na igen, ez tényleg így van”, ahelyett, hogy kilépnék a szobánkból és körül néznék a világban.



2015. júl. 9. 10:59
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
93%

Nem könnyű egyik oldalon sem szerintem.

Ha megfordítod a kérdést, a férfiak meg szórakoznak, és megbízhatatlanok, szóval ezen az oldalon is vannak olyan általános problémák, amik miatt mindkét oldalon sok az alapja a sztereotípiáknak. Sajnos.


Én azt is problémának tartom (mindkét oldalon), amikor az elvárások a kelleténél fontosabbak, mint mondjuk az, hogy két ember a rosszban is összetartson.


Igazán nem akarlak provokálni kérdező, csak a férfiak megkapják azt, hogy unalmasak, igénytelenek, hűtlenek stb. (ezekben van igazság, nem mondom), de ezek is általánosítások.


Én egyébként azt látom, hogy nagyon sok férfi, és nő próbál társat találni, csak valahogy nem találják azt a platformot, ahol egymásra találnának. Főleg egy bizonyos kor fölött.

2015. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Igen, ez így van. Mindenkinek nehéz, egy rendes normális, hosszútávú kapcsolatra párt találni. Nem is állítom azt, hogy a férfiaknak nem baromi fárasztó, de 'enyhén' túlzásnak érzem ezt a fajta életszemléletet, hogy ' Ja nő vagy, kussolj, mert neked 10 pasi is jut egy ujjadra', holott ez olyan messze van az igazságtól, mint Makó Jeruzsálemtől.
2015. júl. 9. 11:22
 3/56 anonim ***** válasza:
72%

Te is jó csacsi vagy, ha az ide irogató IQ huszárok véleményére adsz elsősorban. Szerinted miért írnak ilyeneket? Mert fáj neki bevallani hogy egy kis senkik, akik semmit nem képesek felmutatni, és könnyebb a másik nemre mutogatni.

Persze vannak értelmes válaszolók is, nem azt mondom, de ők nem ezeknek a folyton trágárkodó, kötekedő kis pancserek soraiból kerülnek ki.

Ne törődj ezekkel, lényeg, hogy magaddal tisztában légy!!!

2015. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
63%
Férfiként is csak találgatni tudok.... Nem értem ezt a rondázós baromságokat mert én majdnem minden nőben látok valami szépet , kivétel ha valaki kövér az zavar.... Viszont minden 3. Nőre azt tudom mondani h szívesen megismerném. Nem feltétlen a külsőd az oka ha nem mennek oda hozzád , kevés az udvarlód. Mi is sokszzor csapjuk a szelet az átlagnál jobb avagy népszerűbb lányoknak. az is lehet az ok h a legtöbb pasi fél, nem mer kezdeményezni. Igen így van vannak barátaim akiket mindig a nők szednek fel mert ők nem mernének odamenni..... Meg valljuk be sokszor mind a nők mind a férfiak nagyon vakon sétálgatunk az emberek közt. Velem is volt olyan eset h egy full átlagos csaj aki nem volt rossz de kimagasló sem és éveken át minxen nap láttam és sose szólítottam le ....majd egyszer valami véletlen során elkezdtünk beszélni és teljesen ledöbbentett h mennyire szimpatikus , nagyon vonzóvá vált a szememben és csak döbbenten gondolkodtam h hogy nem vettem eddig észre ezt a lányt.......szóval nagyon is igaz az h nyitottabb szemmel kell járkálni, kitudja lehet téged is kiszemeltek csak még nem mernek megkörnyékezni
2015. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
75%

1-es vagyok. Abszolút egyetértek. :) Ez tényleg túlzás.


Hiába jut ennyi az ujjadra, ha egyik sem olyan, akivel működik a kommunikáció, meg minden ami kell - akkor nem érsz vele sokat. Én inkább azt látom, hogy aki tisztességes, és egy úgymond polgári életet akar, az hogyha talál normálisat összeteszi a két kezét, és megbecsüli, mert sajnos még a normális emberek között sem mindig működik két ember között az összhang, nemhogy olyannal, akivel nincs közös értékrend. (Mondom mindezt férfiként.)


Szerintem ne vedd magadra ezeket az általánosításokat, ezzel az erővel én is magamra vehetném, hogy "célba nem ért vesztes" vagyok. ;) De én tudom mennyit érek, és nem veszem magamra, szerintem te se tedd. Bosszant-bosszant az általánosítás, de nem foglalkozom vele.


Engem ennél sokkal jobban zavar az a tipikus jelenség, amit úgy lehet legjobban hívni, hogy "leszarás". Én ezt nagyon sok embernél látom, és nagyon bosszant ez a közöny, és a másik semmibe vétele. Nőknél, férfiaknál, mindenhol. És amikor ezt látom, akkor azt mondom nem is csodálkozom, mit várnak az ilyen emberek, ha alapvető dolgokat nem tesznek meg a másik felé. (Mint pl egy hirdetésre email-ben írsz, hogy érdekelne a dolog, és annyit nem képes reagálni, hogy elkelt, vagy venné le a hirdetést.) De a kommunikációkban is ugyanez van. És igazat adok abban amit írsz, mert így nem lehet sokat várni, ha megy a sírás, meg a többiek hibáztatása, de alap dolgok meg nincsenek rendben.

2015. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
Hát az egyikük már meg is jelent. . Nyilván amúgy nem veszem őket véresen komolyan, csak nem szeretem a hülye kitalációkat, amit nap, mint nap ide böfögnek és sajnos el is hisznek.
2015. júl. 9. 11:37
 7/56 A kérdező kommentje:
Csak helyeselni tudok, jó meglátások ezek, igen!
2015. júl. 9. 11:40
 8/56 anonim ***** válasza:
72%
3-as vagyok. Igen szeretem ha az írásomat példával illusztrálják :D
2015. júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
71%
Túlságosan felgyorsult a világ. Mindent azonnal akarunk, boldognak lenni is. Nem fordítunk elég időt a másik megismerésére. Ezért néha olyan társat választunk, olyan embernél próbálkozunk, aki nem hozzánk való igazából. Nem ránk figyel vagy éppenséggel mi nem figyelünk rá kellően. Gyakran nem vesszük figyelmbe egymás igényeit. Sok dolognak van valóság alapja, jónak és rossznak egyaránt. El kellene tudni fogadni, hogy mi is hibázhatunk, felszínesen ítélkezünk. Elfelejtük azt ami igazán fontos lenne az életében ahhoz, hogy boldogok legyünk. A sok csalódás, sikertelen próbálkozás egyébként megmételyezi az embert. Keserű és bizalmatlan lesz. Ekkor alakulnak ki a negatív sztereotípiák, amit szeretnek egyesek egyetemleges igazságként hirdetni. Senki sem tökéletes vagy szent, mindenkinek van hibája. Csak ugye a szálkát könnyebb észrevenni.
2015. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

sárga pillangó. Nem hiába nem vettem figyelembe a válaszodat, és most se fogom. Nem szeretek lesüllyedni egy bizonyos szint alá, megértésedet köszönöm.

Egyetértek. Az ismerkedés és a kapcsolatok kialakítása egyáltalán nem olyan, mint pár évtizeddel ezelőtt. Mindenki a legjobbat akarja, és ha már egy apró porszem kerül a gépezetbe akkor már kuka. Én tényleg nagyon sajnálom, hogy amúgy a normális nők és férfiak, akik valóban érdemesek a kapcsolatra nem részesülnek kellő figyelemben. :/

2015. júl. 9. 12:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!