Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ha egy ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy ferfi kedvenc időtöltése a gyászrovat böngészése, v. milyen hiressegek haltak meg iden nezese a ytubon?

Figyelt kérdés
Titeket zavarna egyebkent, ha ismerkedes alatt kiderülne ez a szokasa?

2019. aug. 26. 23:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Igen
2019. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért?
2019. aug. 27. 00:07
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem lehet ez a kedvenc időtöltés, mert nem halt meg annyi híresség, hogy minden szabadidejét kitöltsék. Nagy túlzás, amit írsz!
2019. aug. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Ki az aki szivesen ismerkedne egy pszhiopatával?
2019. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A gyászrovatot én is érdekesnek találom. Megjelenik olykor a fejem felett pár kérdőjel, hogy "WTF??".

Olyan fiatalon veszíti el valaki az életét, hogy ezt nehéz felfogni épp ésszel. Meg erőt is ad a mindennapokban, hogy az ember becsülje meg az idejét, mert sose lehet tudni mikor jön el a vég. Ebben nincs semmi rossz, különben az újságban sem jelenne meg.

2019. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nyilván nem az összes szabadidejét veszi el, a youtubon vannak híres emberek, vloggerek, híres öngyilkosok, híres emberek nyitott koposói. Na ezen szeret merengeni az ürge. Miért lenne ettől pszichopata?
2019. aug. 27. 00:19
 7/15 anonim ***** válasza:
9%
Van az a játék, hogy haláltotó. Megtippelik, melyik híresség hal meg legközelebb, és akinek bejön, az nyer. Biztos azért nézi.
2019. aug. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

Nekem semmit nem jelent. Nem talalom kulonosnek. En szeretnem kiprobalni a hullasminkes melot,de nem latok ilyen hirdetest!!


Soha nem ellenorzom,h a masik mit olvas epp. Nem illik mas ujsagjaba belenezni meg telefonjaba se.

2019. aug. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
Kicsit morbid, de nem vészes egyáltalán. Mondom ezt férfiként. Nekem sokkal durvább időtöltéseim vannak (nem véletlen nincs barátnőm).
2019. aug. 27. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.Mindennap nem hal meg egy hiresség.Amúgy én is meg szoktam nézni a gyászjelentőket az újságban.
2019. aug. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!