Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kifogás ez a mai randit tekintve?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifogás ez a mai randit tekintve?

Figyelt kérdés

Ma 2-re beszéltük meg. 11-kor jött egy üzenet:

"Lehet kések vagy nem tudom, anyumat el kell vigyem a nagyszülőkhöz, aput behívták mert ügyeletes"


Még mindig itt ülök és várok.



2022. jún. 18. 15:30
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Foglald el valami hobbival magad, beszélgess a barátnőiddel... Elmúlik.
2022. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt hitted. Vágysz a szerelemre, összekeverted a dolgokat.
2022. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 FoxtrotLidérc ***** válasza:
95%
Figyelj. Egy dolgot tarts a szemed előtt: Ne engedd vissza. Volt elég ideje arra, hogy lépjen, hogy felmutasson valamit. Nem tette. Innestől kezdve nincs dolgotok a továbbiakban egymással. :)))
2022. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Mit jelent, hogy törölte a facebookját, miután ezt tettem ? Megnézte a barátnőm a linket és törölte.
2022. jún. 18. 21:52
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj kiscsaj, lehet valami kapuprofilos csávó volt. Ezért nem akart veled találkozni.
2022. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Mi értelme a kamuprofilnak?
2022. jún. 19. 08:10
 27/42 anonim ***** válasza:
88%
Ha törölte, akkor azt jelenti, hogy részéről is vége. Ne sajnáld!
2022. jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Semmi... de van aki azok mögé bújkál, és arra rejszol, hogy lányoknak irogat. Ettől nagy kannak érzi magát!
2022. jún. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneknek nincs bátorsága megmondani, hogy nem akar találkozni. Én is sokszor jártam így legutóbbi pasinál az volt, hogy minden nap szinte egész nap beszéltünk találkoztunk is 3szor de volt amikor tali volt megbeszélve akkor egész nap nem írt inkább semmit. Másnap meg mintha semmi nem történt volna. Azóta már én is megírtam neki a magamét meg ő is megírta, hogy nem tud rám elég időt rám szakítani úgyhogy offoltuk a témát. Jól tetted, hogy letiltottad elég bunkóság volt ez tőle, hogy feleslegesen várat. Nekem van most egy másik 2 hete ő is mindig írja, hogy jó lenne már találkozni, meg így szeret úgy szeret de eddig sose jött össze a tali, mert a mávnál dolgozik autós szerelvényeket őríz és mindig kiszámíthatatlan mikor kell mennie. De azért 1-2 napig otthon van de nincs ideje. Szóval várok még pár napot és ha nem jön talizni akkor megírom, neki hogy ne hülyítsen feleslegesen és nem online pasit keresek goodbye.
2022. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom nem lehet csak úgy egy nap alatt törölni a face profilt. Vagy nem jól tudom?
2022. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!