Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Uraim, Nektek bejön külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, Nektek bejön külsőre és kisugárzását tekintve Baukó Éva?

Figyelt kérdés

Én azt gondolom(34/F), hogy van benne valami nagyon szexi és nőies. Nem tudom, honnan jön, de ennek ő nagyon is a tudatában van, és remekül használja a vonzerejét. Most a botrányaitól próbáljunk meg eltekinteni, csak szorítkozzunk a külsejére, ill. a kisugárzására.

Szokták használni a "férfiállat" kifejezést - azt gondolom, benne pedig egy "nőállat" lakozik, tele van szexualitással. Nyilván mindezekből kiderül, hogy nekem bejön a hölgy.

Féfitársaim, ti milyennek látjátok a VV4 egykori üdvöskéjét?



2017. márc. 8. 14:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Úgy megkúrnám, mint az állat.
2017. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha fizetnének se......
2017. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Péklapát kategória. Visszataszító, úgy ahogy van.
2017. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
A stílusa tajparaszt, a kinézete meg olyan, mintha itt ragadt volna a 80-as, 90-es évekből. Egyáltalán nem jön be.
2017. márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
Régebben a bátyám nője volt.
2017. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem csúnya nő, de az összképet nézve számomra egyáltalán nem vonzó.
2017. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
nem kell
2017. márc. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem hogy nőállatot nem látok benne, de még potenciális nőt sem. A legalja szint mindenből. Ne nevettess. Milyen nőiesség? Tudod egyáltalán mit jelent? Vagy neked elég egy retusált pucsítós kép azt annyi.

Ahogy mondták. Lapáttal tarkón és be a vízbe.

A legalja moslék ostoba k.va szardarab.

2017. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A tekintete számomra nagyon antipatikus.
2017. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tudtam, hogy megosztja a férfitársadalmat. Azt gondolom, benne a nőiességnek a szexuális mivolta domborodik ki a legjobban, a "szexbomba-attitűd", amikor egy nő tudja, mivel lehet egy pasinak elvenni az eszét, függetlenül attól, hogy manöken alkat vagy 120 kilós. Ez belülről fakad, és ebben a nőben megvan. Ezt nem lehet tanítani, vagy benne van egy hölgyben vagy nincs.

Egyébként meg szerintem ő mindig is az a "szerethető hülye" kategória volt, mint pl. Alekosz, Fekete Pákó, Jáksó Laci vagy ÉNB Lali. Valahol idegesítenek, de úgy isten igazából nem lehet őket szívből jövően utálni.

2017. márc. 8. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!