Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol és hogyan ismerkedjek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedjek a nyáron Budapesten egyedül?

Figyelt kérdés
Kérdésem annyi lenne, hogy hova mehetnék egyedül ismerkedni a nyáron Budapesten, ha éppen nincsen senki akivel tudnék menni. Illetve a helyeken kívűl még az is érdekelne, hogyan tudnék odamenni egy kiszemelt lányhoz, mivel többnyire ők se egyedül járnak, egy lány társasághoz pedig szerintem elég nehéz odamenni egyedül. Az is fontos, hogy inkább komoly célzattal ismerkednék, úgyhogy a bulikon kívűli helyek érdekelnének inkább. 21/F

2022. jún. 18. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Parkban,Duna parton sport közben nekem szokott menni.Ki kell nézned valahogy,meg az se árt ha magas vagy.Ennyi a kulcs
2022. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress valamilyen közösséget, szerintem a fővárosban rengeteg lehetőség adódhat, pl. filmklub, nyelvtanfolyam, de gondolom, a könyvtárak is rendeznek mindenféle rendszeres programokat, vagy ha vallásos vagy, akkor kereshetsz egy ilyen jellegű csoportot is. Menj el színházba, én már láttam lányt egyedül téblábolni ilyen helyen is, vagy járj ismeretterjesztő előadásokra, konferenciákra, kiállításokra, valahol majd csak akad egy egyedül ténfergő lányka, akit megszólíthatsz.
2022. jún. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Morrisons, Heaven
2022. jún. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a leghatásosabb, ha elkezdesz valamilyen új vagy régi hobbit (pl. sport, rajz stb.), és belépsz egy ilyen klubba, esetleg szervezett edzésekre eljársz, vagy társastáncra(ott hiány van a fiúkból). Ezáltal ismersz meg új embereket, nőket-férfiakat egyaránt..ha már van haver, úgy könnyebb talán nőkkel is ismerkedni, plusz neki is biztos lesz baráti társasága, akikkel ha megismerkedsz, ott is találkozhatsz nőkkel. Ez már hozza magával a többit. De persze akár egy olvasóklubban is találhatsz szimpatikus lányt.

Ha elég bátor vagy, a Városligetben, bármilyen parkban, boltban, bárhol leszólíthatsz lányokat.

Én egy barátnőmmel voltam most szombaton a Budapest Gardenben, iszogattunk, beszélgettünk délután az egyik kiülős asztalnál, és simán odajött hozzánk egy fiú egyedül azzal a szöveggel, hogy "Sziasztok. Leülhetnék hozzátok kicsit?" Nemet mondtunk neki, mert csajos nap volt, de tökre értékeltük, hogy vannak még olyan pasik, akik ezt meg merik tenni! És gyanítom, hogy 10-ből legalább 1 lány igent fog mondani. Utána még több pasi is odajött hozzánk, én most voltam itt először, de úgy látom, ezen a helyen pl egyszerű ismerkedni.

2022. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Ezzel küzdök én is. Bár én se magas nem vagyok, se jól nem nézek ki. 😂


22F, szintén Budapest

2022. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De jó tanácsok. Legyél magas. Jó, majd megnőnek.
2022. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tinder mindenképp, legyen top profilod, fizess be tinder portfóliós fotóshoz.


Illetve olyan helyzeteket teremts, ahol valami erős közös pont van, ami segíti az ismerkedést:

Barátok által, sport, hobbi, tanfolyam, munka, önkénteskedés, stb által ismerkedj. Össze vagy zárva emberekkel, közös tevékenységben. Nyilván érdmes olyat választani, ami adja a lehetőséget, hogy a korosztályodbeli nők is vannak.


A sporttal kezdd, legyen heti 3x edzésed. Sokat segít lelkileg a testmozgás. Lehet akár az egyik heti sportod pl egy túrázás... találj túracsoportokat fiatalokkal 😉 és már meg is vagy.


Illetve ezen indok mentén maradva érdemes minden emberrel ismerkedned, mert akkor lehetőség nyílik rá, hogy beajánlanak az ismerőseiknél, ami jó terep.

2022. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mehetünk együtt, én segítek neked csajozni, Te pedig segítesz nekem pasizni! :)

28 éves vagyok, budapesti. Én is így vagyok vele, nincs kivel menjek, egyedül kellemetlennek érzem...

2022. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!