Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lassan egy éve vagyok egyedül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan egy éve vagyok egyedül, és nem jön össze egy normális kapcsolat sem. Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, nem járok bulizni, se szórakozni, a környéken nincs hová menni... ismerkedni általában interneten szoktam, vagy ismerősi körben... de eddig semmi :( már el vagyok keseredve, mert mindenki azzal jön hogy jó nő vagyok, hhogyhogy egyedül vagyok... :S általában a pasik nem akarnak kkomoly kapcsolatot, mindig kifogások vannak, de nem érzem azt, hogy velem lenne probléma, teljesen normális, tanult, munkahellyel rendelkező nő vagyok..
2014. márc. 18. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kep?
2014. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
hát ha jó nő vagy akkor minden nap tömne valaki...
2014. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom, akik komolyat akarnának, azokat meg te szórod ki kapásból.
2014. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

és csak a munkahelyed van az életedben meg néha a bolt h éhen ne halj?


vagy vannak esetleg barátok, vagy esetleg kimozdulsz e néhanapján, munkán kívül? illetve út közben lesütött szemmel jársz e vagy fapofával illetve virít e a homlokodon a hozzám ne szólj ide ne gyere felírat?

2014. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Keserves manapság, az biztos, és lehet ketyeg a biológiai bombád is! Csak a netet tudom ajánlani, és ott is legyél egy kicsit bátrabb, de persze óvatosan! Akár itt is, minden alkalmat meg kell ragadni! Természetesen net nélkül is van rá esély, hisz akit az Isten melléd teremtett, azt még az ördög is utánad tolja talicskán! :-)))

39f.

2014. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Melyik részének laksz az országban ?
2014. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
sötét szabolcsban :D
2014. márc. 18. 20:39
 8/15 anonim ***** válasza:
Hmmm, akkor nem is olyan nagyon messze. :)
2014. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Érdekes, én úgy vettem észre, hogy a csajok könnyebben tudnak választani, sőt válogatni. Mondjuk én London mellett lakom. Errefele nincs ilyen gondjuk, van jelentkező bőven.

Azt javaslom, hogy tanulj női praktikákat, vegyél fel jó ruhákat, sportolj, hogy jó alakod legyen, járj el szórakozóhelyekre, dobd be magad, nemsokára lesz jelentkező bőven.

2014. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot!
2014. márc. 18. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!