Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez belefér? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez belefér? L

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már elég sokszor randiztam, és szexeltem is vele 1-2x.

Szerelmet vallott, és én is kezdek érezni iránta vmit asszem. Ő azt mondta h idővel majd szeretne kapcsolatot is, de én nemrégen léptem ki egy hosszú kapcsolatból, és nem szeretnék( ezt megmondtam neki is)

Eközben egy másik pasi is elhívott randizni.

Úgy érzem h helytelen lenne elmenni vele is randizni, ha a másik sráccal randizgatok, de a barátnőim szerint ez még simán belefér.

Volt már valaki így?


2022. jún. 20. 10:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Jól érzed helytelen elmenni a másikkal randizni. Ha annyira akarod a másikkal a randit, akkor küld el az elsőt.
2022. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Biztos másnak is vannak erkölcstelen barátnői.
2022. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmet vallott és te is érzel iránta valamit minek mással randizni? Semmi értelme. Így könnyen 2 szék közül a pad alá eshetsz, inkább "járj a végére" mit lehetne az első sráccal összehozni ha már eddig eljutottatok.
2022. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is helytelen. Ez egyértelmű. Fordítsd meg: ha te éreznél valaki iránt valamit, akkor jól esne, ha közben másokkal is randizgatna, esetleg kefélgetne? Ha nincsenek ilyen jellegű gátásaid, akkor eleve ne kezdj komoly kapcsolatba, főleg ne hülyítsd a jelenlegi srácot.
2022. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
5%

Dehogy helytelen,nem rég léptél ki HOSSZÚ kapcsolatból és máris "elég sokszor randiztam" "1-2szex"...


És még engem pontoznak le mikor írom, hogy úgy cserélgetik az emberek a párjukat mint én az alsó nadrágom...


Szó mi szó, igaza van nekik belefér, kóstold meg azt is, győzzön a jobb.

2022. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
5. Nem érted? Nem azzal van a baj, hogy próbálgat, hanem azzal h a srác már szerelmet vallott neki és kapcsolatot szeretne. Ha a lány nem akar, mert még inkább próbálgatna, akkor ezt illene közölni azzal a sráccal, h ne tápláljon hiú reményeket. Ezzel van itt a gond. Nem a gondtalan randizással.
2022. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
5. Ha egy lánynak szerelmet vallasz, gondolom neked sem esne jól ha közben másokkal randizna.
2022. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Addig fér bele, hogy mással is találkozol, amíg csak az ismerkedési szakasz legelején vagytok és még egyáltalán nem komoly, nincsenek érzelmek és még nem tudni, hogy lesz-e belőle valami. De ti ezen már túl vagytok, hiszen volt több randi, szexeltetek is és bevallotta az érzelmeit meg te is kezdesz érezni iránta valamit. Szóval szerintem ilyenkor már egyáltalán nem fér bele, hogy mással is randizz közben. Ha akarod, akkor előtte ezt zárd le és utána lehet.
2022. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

#5

El vagy tévedve! Ne ítélkezz úgy h nem ismered az egész sztorit.

7 évig voltam kapcsolatban ő volt az első barátom...

Nem akartam randizni de az első srác nagyon kitartó volt és szeretek vele lenni, és csak vele szexwltem a szakítás óta, de egyelőre nem szeretnék kapcsolatot ezért is gondoltam h talán segít az ha elmegyek mással is randizni (barátnők erőltetik igazából, h pótoljam be a randikat amit kihagytam)

2022. jún. 20. 11:03
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
Egyelőre maradj a mostaninál. Ha nem jön be, lesz még más.
2022. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!