Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi. Délutáni program...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi. Délutáni program kéne, túl unalmasnak tartom ha csak sétálgatunk mindenfele. Tdnátok tippeket adni, hogy milyen prgoramot terveljek ki, hogy ne legyen olyan "unalmas"?

Figyelt kérdés
tudom,tudom sok ilyen kérdés volt már...
2010. szept. 19. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
menjetek át hozzád és nézzetek valami filmet. vegyél kukoricát, ami 3 perc alatt kipattog a mikróban, és jó szórakozást
2010. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
menjeteki bringázni egyet valami szép helyre, aztán ott lepihenhettek, ha visztek kaját akkor ehettek is
2010. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
Pénz kérdése az egész. Ha van nálad elég della, akkor biztos jól fogja érezni magát a lány. Azokat a helyeket szeretik a lányok ahol sok pénzt el lehet verni, és ez nekik semmibe sem kerül.
2010. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Vidd fel magadhoz, nézzetek filmet és ha vége akkor keféljetek egy nagyot!!
2010. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
A csak sétálgatás csak akkor unalmas, ha te vagy unalmas.
2010. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket :)
2010. szept. 19. 21:30
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
az útszél kocsma
2010. szept. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Én étterembe vittem elsőre, első barátnőm különben, 4 hónapja vagyunk együtt.
2010. szept. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 herkules10 válasza:
50%
menyetek el vidám parkba vagy állatkertbe vagy discoba ott nem lehet unatkozni:D
2010. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
93%

hülyeség, hogy a csajok a pénzre buknak, ill. az olyan helyekre, ahol lehet a pénzt szórni! Én kifejezetten rosszul érzem magam, ha mindig csak a férfi fizet!

Különben szerintem az állatkert jó ötlet. Vagy ha nincs nagyon jó idő, akkor egy teázó az nagyon romantikus tud lenni! (Zöld Teknős az oktogon és a nyugati közt!!!)

2010. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!