Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedett így miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett így miután beszéltem neki a céljaimról?

Figyelt kérdés

Randiztam egy pasival és randi közben mondtam neki, hogy tök pozitív, hogy viszonylag fiatalon saját lakása van, meg magas fizetése, mert adott esetben ha köztünk komolyra fordul a dolog, akkor nem kell teljes állásban dolgoznom, hanem elég a részmunka idő, és marad mellette időm tanulni, pihenni, meg utazgatni.


Erre kinevetett és azt mondta, hogy ebben az esetben javaslom a mamahotelt, ott még főznek is rád.


Végül meg sem csókolt meg semmi hanem hazavitt,és azóta nem is írt.


2022. jún. 23. 08:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

Ez értelmes válasz volt. Provokatív a kérdésed amivel csak azt akarod hangsúlyozni, hogy a nőknek az anyagiak számítanak. Lehet nő sem vagy, ha meg mégis komoly és nem trollkodsz akkor szimplán csak hülye.


Lehet választani..

2022. jún. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%

Szóval beosztottad magadnak az ő pénzét az első randin.


Hadd gratuláljak!


Kar, hogy troll vagy, nőben nincs ilyen agyalágyult, ez csak egy aggszűz fasz lehet

2022. jún. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert neked a céljaid egyike, hogy élősködj a pénzén.

Van persze, akinek ez bejön. Itt is rendszeresen látni olyan "kérdéseket", ahol pénzes pasik keresnének nőt, akit eltarthatnak. Tessék egyiküknél bepróbálkozni! :-)

Ha esetleg te magad nem éreznéd, a "céljaid" elég erősen arra irányulnak, hogy te megcsapold a pénzét. És nem csak olyan módon, hogy mint egy jó társ, mindig ott legyetek egymás mellett (ami egy párkapcsolatban szerintem alapvető lenne), hanem állandó jelleggel, és pusztán lustaságból.

Az pedig, hogy neked az első kérdéseid egyike, hogy mennyit keres, és utána meg az első gondolatod az az, hogy majd jól rátelepszel a pénzért, az világosan megmuatja, hogy mik a valódi céljaid.

Örülj, hogy ezek után még hazavitt.

2022. jún. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%
Troll kérdés, és ezer százalék, hogy pasi írta ki.
2022. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
69%
Értem, hogy nyár van, meg ilyenek, de találj már jobb programot! Mondjuk ismerkedj ahelyett, hogy kitalált sztorikkal szennyezed a gyk-t.
2022. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha már kamu kérdést írsz ki, legalább kicsit erőltetnéd meg magad, hogy hihető legyen...
2022. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha komoly a kérdés a valódi a sztorid, akkor egyértelműen azért, mert nem akar eltartani egy ingyenélőt, aki otthon lógatja a lábát, míg ő gürcöl. Bocsi cica, ez nem menő az értelmesebb férfiak között.
2022. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy randi után már ki akartad magad tartatni vele. Ez aranyásóság, mások kihasználása.
2022. jún. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!