Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ti hogy teszitek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hogy teszitek túl magatokat azon, amikor az első találkozás után érezhetően nem jöttök be a csávónak? Vagy nem ír többet vagy teljesen barátként kezel. Eldőlhet a szimpátia egy együtt töltött nap után?

Figyelt kérdés

2022. jún. 27. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ez attól függ, mennyire fogott meg a másik. Ha még nem, akkor pont túl is vagyok rajta 2 nap után. Ha belezúgtam, akkor nehezebb. Akkor egy ideig reménykedem még és sokat gondolok rá.
2022. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Egyetlen találkozás után senkivel nem alakul ki olyan szoros kötődés, hogy probléma legyen elfelejteni.
2022. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Megtudom az okát. Kivancsivá tesz.

Ha vki félvallrol vesz vagy elutasit, mindig kiderul hogy ja csak épp nője van mellesleg amit elfelejtett közölni, vagy ja csak gyorsnumerát akart es nem akar bele több napot energiat tenni inkabb repül másra, vagy ja ugy érzi hogy nem kell ő nekem es inkabb hatralép egyet es nem elore, feladta stb.


Valamiért elutasitasok, lekezélesek utan siman tartják velem a kapcsolatot, mindent meg szoktam tudni.


Es olyankor jön a megvilágosodás hogy jobb is, ha megy tenyleg.

Aztán van

2022. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nyilván olyanra gondolok amikor számunkra nagyon nem volt közömbös a másik.

Illetve írtam egy olyan opciót is, amikor barátként kezel - tehát a kapcsolat nem szűnik meg, csak nem lesz több!

2022. jún. 27. 17:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem amúgy tetszett, akkor nem örülnék neki, lehet kicsit csalódott is lennék, de egy találkozó után még nem leszek szerelmes, nem kezdek el kötődni hozzá, szóval nem csinálnék belőle nagy ügyet. Ha nekem se jött be annyira, akkor még örülnék is neki, hogy nem kell megbántanom a visszautasítással.
2022. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Első randi után nekem nem gáz, akkor még idegen.
2022. jún. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túltenni magam rajta. Szinte nem ismerjük egymást, semmi kötődés nincs. AMúgy meg rengeteg dolgon múlhat, hogy nem jössz be neki, nem feltétlenül a te hibád, csak mások vagytok.


Amúgy csak saját tapasztalat, akivel nem volt az első randin valami vonzalom, később sem lett. A fordítottja már inkább, hogy az első vonzalom hamar elmúlik.

2022. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

elutasitasok, lekezélesek utan siman tartják velem a kapcsolatot


Ezt hogy érted? Nálad meg szokott történni szavakkal az elutasítás? A kérdező nem erről ír. És szerintem nálad se, mert azt írod, meg szoktad tudni az okát. Addig vegzálod a ghostingolót, míg meg nem mondja, hogy nem jössz be neki, mint férfi/nő? Te ekkor megnyugszol, elönt a zen és annyira szimpatikus vagy amúgy a másiknak (nem nélkül), hogy amúgy barátként meg szívesen ír neked továbbra is? De fura. Velem még soha nem történt ilyen. Az igen, hogy szavak nélkül eltűntek. És utána nem történik semmi. Nálad hogy?

2022. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És milyen lekezelés? Te vagy lekezelő? És ennek ellenére kapcsolatot akarnak veled tartani? Az isten szerelmére, miért? Ki akar egy lekezelő emberrel továbbra is beszélgetni?
2022. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: Nem akarnak kapcsolatot, pont ez az, hanem csak egy gyors numerát. Aztán biztos úgy gondolják, talán még meggondolja magát a nő, hiszen ha szóba állt vele, akkor azért valamennyire bejön neki.
2022. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!