Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, nektek mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek mennyire fontos, hogy milyen munkája van a pasinak?

Figyelt kérdés

2022. jún. 28. 12:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

"Mondjuk az sem lehet egy túl értelmes valaki akinek a politikai hovatartozás szempont ismerkedésnél."


Normál esetben mindegy, de ha aktívan vesz részt a politikai életben, akkor azért az más. Főleg, ha a magánéletben is aggitálja a környezetét.

2022. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem emberként ítélem meg attól, hogy párkapcsolatra nem jönnék vele össze. Ahhoz passzolnunk kell nemcsak vonzalomra, hanem belsőre, értékrendre is. De úgy látszik, megint oda lyukadunk ki, hogy ha egy nőnek bármilyen elvárása van, akkor az már gáz / káros, kiv. ha a picsogók által bunkónak titulált vonzó férfit utasítja vissza.
2022. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
16%

9.-re.


Jól keresel? Oké, ez lehet, hogy szempont egy csóró srácnak.


De én pl. lexarom a papírod, mit kezdjek vele?


A lényeg, hogy fullos vagy?

2022. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
36%
#13: Teljesen mindegy milyen vagyok, nem vagy a célpontom.
2022. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%

14.-re.


Mindegy, hogy ki/mi a célpontod, a csecs, meg a fingó lesz az, amire beindul, nem a papírod.

2022. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
45%
Nem a munkája a fontos, hanem a fizetése...
2022. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A másik embersége a fontos, nem az, hogy éppen milyen munkája van. Mivel az ember társaslény így mindenki jobban, könnyebben, eredményesebben tud fejlődni, hogyha szeretetteljes kapcsolata van. Ezért nem kéne valakit megítélni, mert mondjuk nincs diplomája és nem elég magas a társadalmi státusza, fizetése. Már nem a középkorban élünk, hogy mások mondják meg kivel élhetünk és, ha nincsenek egy szinten akkor össze ne merjenek jönni. Örüljünk annak, hogy már más korszak van és, ha valakinek fontosabb a másik embersége és kevésbé a munkája az a végén kifizetendő lehet és mindketten jól járnának, erre megvan az esély.
2022. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Olvastam a válaszokat az első pár még értelmes válasz volt a többi meg a fizetésről, diplomáról és politikai hovatartozásról szólt. Szerintem a párkapcsolat és a munka kérdését ne a fizetés meg a politikai nézet határozza meg hanem a kémia. Én akkor konyhai kisegítőként és azzal a fizetéssel éljem le egyedül az életemet pedig az ember társas lény de én a kevés fizetés miatt legyek társ nélküli. Az a másik hogy mi nekünk legyen munkánk és legyünk beszabályozva hogy mennyit dolgozhatunk és milyen sokat keressünk, de ti nők? Ti meg otthon lesztek és mi tartsunk el titeket? Ti is dolgozzatok és higgyétek el ha azt akarjátok hogy a pasinak sok pénze legyen vagy magas beosztásban dolgozzon és akkor el kell majd néha az indulatait viselni a magas beosztással járó feszültségek miatt, de ha nyugodtabb pasit akartok akinek a munkája nem feltétlenül a feszültségről szól akkor meg nagyon sokat akár 12 vagy még annál is többet kell majd dolgoznia ugyanahhoz vagy hasonló a magas beosztást megközelítő bérhez ami kevés otthonléttel társul együtt.
2022. jún. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18: a kémia IS fontos, de bocsi, én komoly kapcsolatot keresek, nem felszíneset, ami csak a dugásról szól, ezért fontos, hogy olyan emberrel jöjjek össze, akivel értékrendre passzolunk, és nem az az egyetlen szempont, hogy "na, a puni bizsergett-e". Amúgy a diplomát pont nem én írtam, és voltam diplomás nőként nem diplomás férfival úgy párkapcsolatban, hogy saját lakásba beköltöztettem és több, mint dupláját kerestem. Nem minden nő aranyásó, és nem minden nő ugyanolyan.
2022. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mindenki komoly kapcsolatot keres de ahhoz az is kell hogy külsőre és belsőre is meglegyen a közös vonzalom. Nem értem ehhez sok pénz, meg magas végzettség, beszabályozott munka és itthonlét miért kell? Eleve a nők nyafognak ha egy férfi sokáig távol van a munka miatt pedig tudniuk kéne hogy a férfi nem bulizásból adódóan van sokáig távol hanem azért mert valakinek a sok pénzt megkell keresni és sok pénzt sok munkával lehet kitermelni tudtommal, minél többet dolgozik valaki annál több pénz keres és én az átlag munkára gondolok és nem az egyetemi végzettséggel meg diplomával rendelkező cég vezetőre akik kevesebbet dolgoznak a sok pénzért de sokkal frusztráltabb a munkájuk.
2022. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!