Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az első együttalvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az első együttalvás mikor nem korai? Pár napos kapcsolatba belefér? (28 évesen)

Figyelt kérdés
2022. jún. 28. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az adott két emberen múlik, hogy belefér-e? Nem gondolnám, hogy ha ti ketten együtt akartok aludni, akkor azt mondod a partnerednek, hogy menjen haza, mert a gyakorin azt írták, hogy korai még együtt aludni.
2022. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pont, hogy fel szeretném neki ajánlani, de nem tudom, hogy venné-e túl gyorsnak/nyomulásnak. Amúgy én vagyok a lány.
2022. jún. 28. 17:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell felajánlani, ha ennyire bizonytalan vagy. Hívd fel magadhoz vacsorázni, vagy beszélgetni, aztán alakul.
2022. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mit értesz a együttalvás alatt ?

Csak aludjon nálad vagy dugni is akarsz vele. Bár az elsőnek én nem sok értelmét látom (ha már egy ágyban fekszek egy 28 éves nővel akkor nem csak aludni szeretnék), a másodikat pedig kicsit korainak tartom főleg ha te ajánlod fel.

2022. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

28 éves, új kapcsolat, nyilván dugni akar. :D

Én 26 vagyok, de nekem gyors volna egy pár napos dolognál, ha egyből alám akarnál feküdni elvenné a kedvem tőled. Legalábbis ha a komoly dolgokat nézzük.

2022. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mindkét fél szeretné.
2022. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már párkapcsolat, akkor nem korai. Ha pár napja kezdtetek randizgatni, akkor korai nekem.
2022. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

28 évesen? Picit mosolygok most, ne haragudj.


Ha azt mondjuk 3 hét kell neki, az jó válasz? Ne vedd rossz néven, de felnőtt emberek vagytok. :) Az hogy mikor jön el az ideje, a két emberen múlik. Jelenlegi barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt, sőt 1 hónapja össze is költöztünk. Nem volt tervezett, de már az ELSŐ randi úgy alakult, hogy a kocsim hátsó ülésén szexeltünk. Utána is minden randink szexszel végződött.

2022. jún. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 21:35 ***** válasza:
33%
De ,korai.
2022. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne ajánlj semmit nőként , inkább rávezetést avagy utalásokat használj .
2022. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!